Новинка!

Коробочка з чарівними побажаннями допомагає швидко вкласти діток спати та позитивно налаштувати їх до сну!

Коробочка-казка з побажаннями перед сном від Їжачка Буля

Коробочка-казка з побажаннями перед сном від Космічного Чарівника Яніса

Що всередині

В коробочці 30 листівок з побажаннями перед сном. Написані письменницею Маргаритою Сурженко за участі психологів. + казка про казового героя + пряничок-чарівничок з натурального меду та імбиру. В кожній коробочці є магія добра та любові, яка залишиться в серці дитини назавжди.

Допомагає вкладати спати

Створює особливий ритуал перед сном. Дитинка звикає кожного дня витягати побажання, з нетерпінням чекає вечора, щоб вдягнути піжамку, пірнути ручками у коробочку, знайти новий квиток до казкових снів.

Розвиває фантазію

Головний герой у коробочці-казці – дитина, яка відправляється у чарівний світ, долає перешкоди, вчиться ділитись, допомагати людям та природі, захищати слабших та бути щасливим, знаходячи свій талант.

Альтернатива або доповнення до книги

Якщо цього вечора сил читати книгу нема, а відправити дитину до сну без казки ви не можете, коробочка подарує чарівне казкове диво вашому вечора.

Коробочка-казка з побажаннями перед сном від Космічного Чарівника Яніса

Земля для Космічного Чарівника Яніса – особливе місце. Він обожнює людей і щиро вірить у те, що людство рухається у правильному напрямку. Побажання від Яніса – позитивне налаштування дитини до майбутнього, посилення віри у себе, розвиток навичок комунікації та взаємодії, креативного мислення. Космічний Чарівник вже був у майбутньому, там він побачив вашу дитину щасливою та реалізованою, в оточенні веселої компанії роботів на літаючих електромобілях. Побажаннями він зігріє душу дитини теплом та вірою у своє світле майбутнє.

Коробочка-казка з побажаннями перед сном від Їжачка Буля

Їжачок Буль живе у Чарівному лісі, ходить до школи, має багато друзів, полюбляє пригоди. Він проходить щодня ті ж випробування, що і дитинка. Знайомиться з новими друзями, вчиться ділитись та відстоювати свої межі, знаходить свої таланти, вперше лишається вдома один. 30 добрих побажань перед сном наповнюють дитину добром, вчать ділитись, знаходити свій талант, креативно мислити та усвідомлювати, вся сила в середині, героєм може бути будь-хто.

Мы все в восторге! Наблюдаю за детками, целая магия заключается в процессе выбора волшебной бумажечки! Они готовятся ко сну, потом берут коробочки, замирают на мгновение, долго перебирают ручками бумажечки, дают мне и зачарованно слушают!

Ира

Харьков

Дочка настолько полюбила пожелания, что носит их с собой в садик и всем показывает. Уверяет, что ей снится то, что я ей прочитала перед сном. Меня коробочка также выручает, ведь не всегда успевала прочитать сказку. Малышка несказанно рада!

Мария

Киев

Коробочка дійсно чарівна, діткам настільки цікаво, що там написано, що вони вже почали читати побажання самостійно у свої 5 років. Навіть не сподівалась, що це можливо, але інтерес до нового побажання рухає їх вперед і неймовірно розвиває. Вже чекаємо нові коробочки, бо прочитали всі побажання по кілька разів.

Мар’яна

Львів

Ціна

290 грн за коробочку

Оплата

Передплата на картку Приватбанку

Доставка

Доставка Новою Поштою

Контакти

Viber: 097 986 97 48