Вкладання спати затягується на години?

Дитині не цікаві звичайні казки?

У вас немає сил читати довгу казку, адже потрібно зробити ще купу хатніх справ, хочеться приділити час коханій людині або собі, та просто виспатись?

Дитина звикла засинати з гаджетом в руках або під мультики?

Ми знайшли спосіб зацікавити до вкладання спати та проявити свою турботу перед сном!

30 коротких казок-побажань заохочують швидше вкладатись спати, щоб витягати нову казку та пережити нову цікаву пригоду.

Чому це працює?

  • Навіть дуже втомлені мама та тато тепер мають сили прочитати коротку казку на ніч.
  • Дитина уявляє героєм не когось, а себе. Поспішає до ліжка, щоб взяти участь у безпрограшні лотереї та витягнути нову картку з новою казкою.
  • Професійно складені казки наповнюють позитивними емоціями – найкраще налаштування до сну.
  • Розвивають фантазію, комунікативні навички, креативне мислення.

Як це працює?

  • Після того, як дитина вдягне піжаму та вляжеться у ліжко, разом відкрийте коробочку.
  • Навмання витягніть одне з 30 коротких казок.
  • Прочитайте та уявіть прочитане.
  • Поцілуйте дитину та відправляйте її у чарівний світ сновидінь, щоб казка продовжилась уві сні.
  • На наступний день на дитину чекає нова казка та нова пригода. За 30 днів малюк звикає лягати спати в один час та швидко засинати.
Наша

Нашаісторія

Автор проекту DobraNich – письменниця Маргарита Сурженко. В 2017 році третя книга Ріти увійшла до списку найкращих за версією книжкових блогерів сайту Якабу. Сайт з безкоштовними сучасними казками для дітей nochdobra.com Маргарита заснувала у 2015 році. Більше мільона відвідувачів сайту вже три роки читають на ніч казки про улюблених героїв, Ілона Маска, їжачка Буля та фею Марі. З 2016 року за сайті можна замовити коробочки з короткими казками, щоб читати про улюблених героїв не лише онлайн, але й у себе вдома перед сном. Сотні мам та тат вже переконались у тому, що коробочки допомагають потурбуватись про дитину та перетворити її вкладання спати у простий та приємний сімейний ритуал. Весною 2018 року команда DobraNiсh під керівництвом Ріти створила оновлені та покращені коробочки з казками від казкових героїв.

Відгуки

Я день и ночь провожу на работе, но помню слова Эйнштейна. Хочешь, чтобы ребенок вырос умным, читай ему сказки. Хочешь, чтобы вырос еще умнее, читай много сказок. У меня физически не хватало никогда времени выразительно читать сыну 4 лет книги. Но хочется время уделить и пообщаться, а не смотреть, как он засыпает под аудиосказку, которую робот читает. Реально мучила совесть, что я не успеваю быть отцом, и только на выходных уделяю внимание сыну. Нам подарили коробку на День Рождение, я вначале не понял, как она работает. Но потом мы всей семьей вздохнули с облегчением. Ведь сын бежит в кровать каждый вечер, чтобы тянуть новое пожелание. А я могу с ним это время провести, ведь читаю то, что он вытягул. Некоторые пожелания смешные, некоторые очень добрые, некоторые поучительные. Всегда оригинальные. Милые 30 сказок, мы прочитали их уже сотни раз, они реально выручают и дают возможность побыть отцом после работы.

Павел

Запорожье

Мы все в восторге! Наблюдаю за детками, целая магия заключается в процессе выбора волшебной бумажечки! Они готовятся ко сну, потом берут коробочки, замирают на мгновение, долго перебирают ручками бумажечки, дают мне и зачарованно слушают!

Ира

Харьков

Дочка настолько полюбила пожелания, что носит их с собой в садик и всем показывает. Уверяет, что ей снится то, что я ей прочитала перед сном. Меня коробочка также выручает, ведь не всегда успевала прочитать сказку. Малышка несказанно рада!

Мария

Киев

Коробочка дійсно чарівна, діткам настільки цікаво, що там написано, що вони вже почали читати побажання самостійно у свої 5 років. Навіть не сподівалась, що це можливо, але інтерес до нового побажання рухає їх вперед і неймовірно розвиває. Вже чекаємо нові коробочки, бо прочитали всі побажання по кілька разів.

Мар’яна

Львів

Яку обрати?

Їжачок Буль

Для дітей 3-7 років. Буль живе у Чарівному Лісі, вчиться знайомитись з новими друзями, вперше йде до школи та залишається вдома один, вчиться ділитись та відстоювати свою точку зору. Казки-побажання від Їжачка Буля розвивають комунікацію, наповнюються вірою в себе та допомагають знайти свій талант.

Чарівник Яніс

Для дітей 6-10 років. Янів вже був у майбутньому, він бачив вашу дитину щасливою та реалізованою. Він вчить знайти свій талант та покликання, повірити у свої сили та докладати зусиль для досягнення мети, креативно милити та перенестись у прекрасне добре майбутнє, щоб потім сміливо його побудувати.

Коробочка для жінок

Бажаєте замовити подарунок для сестри, подруги або колеги? Коробочка з побажаннями буде стояти на тумбочці 30 днів та нагадувати про вас побажаннями, у яких мрії збуваються.

Спробуйте нову альтернативу звичайним довгим казкам. Тепер вкладання спати перетворюється у добрий ритуал за допомогою професійно складених казок. Позитивна асоціація з ліжком лишається навіть після закінчення казок. Ви заощаджуєте 361 годину в році, адже тепер дитина засинає швидко. Ви наповнюєте душу дитини любов’ю, адже з казок дитина зрозуміє, що світ її любить та приймає такою, яка вона вже є. Якщо ви не вмієте правильно сказати про любов, короткі казки-побажання зроблять це за вас, дитина стане спокійнішою, впевненішою та щасливішою. Спробуйте та переконайтесь у цьому і ви.

Факт

Найкращій подарунок для дитини. Навіть найдорожча іграшка набридає за три дні. Якщо це не планшет, який псує зір. Але коробочка буде стояти на тумбочці біля ліжка 30 днів та викликати позитивні емоції, які будуть нагадувати про Вашу турботу.

Бонус

Маргарита особисто підпише коробочку для Вашої дитини, просто вкажіть ім’я того, кому Ви подаруєте коробочку. При бажанні ми надсилаємо непідписану записочку, щоб Ви підписали її власноруч.

Як замовити?

До 1 серпня діє акційна ціна – 350 гривень замість 450 грн

Заповніть реєстраційну форму, замовте зворотній дзвінок або напишіть нам у Viber: 097 986 97 48
Замовлйте форму, та ми надішлемо вам коробочку вже завтра вранці, ввечері ви будете тримати її у руках. У подарунок ви отримаєте натуральний імбирно-медовий пряник.
При замовленні двох коробочок Безкоштовна доставка. Замовляйте зараз, кількість коробочок обмежена.
Працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00