Кращі казки на ніч

Казка про Губку Боба: як малюк втратив свій оптимізм

Губка Боб був найбільшим оптимістом в Бікіні Ботон. Оптиміст – це та людина, яка дивиться на все з позитивного боку, вважає, що все відбувається на краще. Він цінує все те, що у нього є і щиро радіє кожній події в житті. Казка про Губку Боба розповість, щоб буде, якщо жовтий малюк в квадратних штанцях втратить свій запал оптимізму.

Казка про Губку Боба: читати на сайті Dobranich

Одного сонячного чудового ранку малюк Боб прокинувся і здивувався, наскільки ж красиво співають птахи. Він був щасливий новому дню, адже попереду на нього чекало улюблене заняття – готувати крабсбургери весь день з ранку до ночі. Хоч зарплата у нього була невелика, Губка Боб обожнював своє заняття – він міг вкладати свою любов в кожну підсмажену котлетку і дарувати людям неймовірні смакові відчуття. Хіба це не чудово?
Губка Боб надягнув штани, почистив зуби, вмився, поїв і пішов на роботу. По дорозі він зустрів Патріка, один сказав йому:
- Губка, тобі не здається, що ти занадто усміхнений сьогодні? Ще один сумний день на тебе чекає попереду, погода така спекотна, чому ж тут радіти?
- Але, Патрік, погода чудова! Співають птахи, а робота у мене прекрасна!
- Смажити котлети весь день – хіба це прекрасно?
Губка Боб вирішив, що у Патріка поганий настрій і пішов далі. На роботі він зустрів Сквідварда. Медуза завжди був сумний і скаржився на життя.
- Ще один день на жахливій роботі, обслуговувати дурних клієнтів. Як мені набридло, що ці прості люди не цінують мого таланту. Як мені набридло продавати їм крабсбургери. Ще гірше – робити ці бутерброди, як ти, квадратні штани.
- Але, Сквідвард, смажити котлети не так вже й погано! Адже це – свого роду мистецтво, що наближено до людей!
- Ні, наша робота жахлива, а ти радієш даремно.
1-kopiya
Після того, як вже вдруге за ранок Губка почув про те, що він дивиться на світ занадто оптимістично, Боб вирішив переглянути свої погляди на життя. Можливо, він дійсно бачить все в рожевому кольорі? Прикрашає дійсність? А насправді, все погано?
- А й справді. Смажити котлети – жахливо. Я міг би керувати цілим кафе, я знаю все про нього краще, ніж містер Крабс. Але замість цього я смажу котлети. А день не такий вже і хороший. Це сонце пече мою шкіру. Клієнти дурні – замість того, щоб готувати вдома корисну їжу, вони приходять до нас. Як же я помилявся все життя! - Промовив Губка та спробував розлютитися. У нього нічого не виходило. Адже глибоко в душі він все одно любив всіх і все, що його оточує. Але мабудь друзі мають рацію, бути оптимістом нерозумно – потрібно завжди засуджувати інших і бачити, що світ котиться до дна, деградує і стає все більш примітивним. – Який поганий день. Як я втомився. Мене не цінують.
Ці слова почула білочка Сенді. Вона дуже здивувалася, адже не звикла бачити Губку таким сумним.
- Що з тобою, Боб?
- Я все життя був дитиною. Сприймав все занадто радісно. Я помилявся.
- А ти звідки знаєш?
- Патрік і Сквидвард мені про це сказали.
- І ти їх послухав? Тобі не здається, що кожен кажучи про інших, має на увазі себе? Хіба радити – дуже нерозумно? Можливо, у Патріка був просто поганий настрій? А Сквідвард просто вирішив нав'язати тобі свою думку і свої погляди на життя?
- Але ж вони краще за мене знають ...
- Ніхто не може знати про тебе, краще за тебе!
І тоді Губка Боб полегшено зітхнув. Казка про Губку Боба для дітей знову стала звичною – малюк почав радіти життю, усміхатися і бути щирим. Адже ніхто краще за нього не міг знати про те, яким йому бути. Не варто прислухатися до того, що радять інші, якщо тільки ці інші не досягнули чогось значного і великого. Залишайтеся собою і слухайте своє серце.

89 from twentynn10@mail.ru on Vimeo.

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати