Казки для дітей » Про авторку

Про авторку

Мене звуть Маргарита Сурженко. Я засновниця сайту nochdobra.com і автор багатьох казок, які тут розміщені. Заздалегідь вибачаюся за те, що деякі казки можуть здатися вам занадто оригінальними або дивними. Рекомендую прочитати їх перед тим, як читати вголос дітям. Я намагаюся писати сучасні казки, в яких завжди є мораль і прихований сенс. Торкаюся проблеми екології, забруднення природи, а також важливі теми щедрості, товариськості, активності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатися про мене, ось моя коротка біографія.
Маргарита Сурженко
«Маргарита Сурженко народилася в 1989 році в Луганську. Писати Рита почала ще в школі. У 11 років склала перше фантастичне оповідання про інопланетян. Любила читати дитячі детективи і почала писати їх сама в зошитах. Згадує, як мама любила розповідати їй казки під час тривалих походів на дачу. Адже щоб дістатися до їх дачної ділянки, потрібно було йти вісім кілометрів по лісах і полях. Щоб час проходив весело, мама на ходу вигадувала цікаві історії.
Навчалася в Києві на політолога. У 2011 році у Рити з'явився син Стас, якому вона читала казки з самого дитинства. Мамин метод розповідання казок Рита успішно перейняла і також любила розповідати казки Стасу, коли книги були дочитані. Перевагою таких казок була оперативність. Якщо малюк злякався чогось, можна розповісти казку про страхи. Якщо цікавився Губкою Бобом, можна було вигадати казку про Губку Боба.


У 2012 році Рита почала працювати копірайтером. У 2014 році заснувала своє копірайтерське агенство і опублікувала першу книгу «АТО. Історії зі Сходу на Захід ».

«Я писала з шкільних часів, завжди мріяла, щоб мої рукописи стали книгами. Видавати книгу за свій рахунок я не могла, та й не хотіла. Мені було важливо, щоб видавці оцінили роман і вважали за потрібне видати його за свій рахунок. Тільки так би я зрозуміла, що він дійсно важливий і цінний суспільству. Тому, дописавши свою третю за рахунком книгу, я почала активно її розсилати в видавництва. Одне з них швидко відповіло. Так я офіційно стала письменницею ».

Перша книга два тижні протрималась в топах продажів книгарні «Є». Рита презентувала її в 7 містах України. У 2015 році письменниця створила сайт nochdobra.com.

«На сайті ви можете знайти ті казки, які я вигадувала для Стаса. Також там є казки моїх подруг-мам, а також знайомих копірайтерів з мого агентства. Всіх нас об'єднує бажання проводити час перед сном з дитиною і зробити цей момент корисним, теплим, душевним. Саме цю ідею я несу в маси - читати казки перед сном, бо це справжній душевний ритуал, цінніший за всі іграшки. Казки - одний з найкращих способів приділяти увагу дітям.»
Маргарита Сурженко
У 2015 році у Рити вийшла ще одна книга "Нове життя". У 2017 році була опублікована третя книга авторки «Квартира київських гріхів», яка стала бестселером в Україні. У 2020 році вийшло ще дві книги дівчата «Дівчина, яка шукала свою сукню» і «Вона знає таємницю».

У 2022 році сайті nochdobra.com виповнилося 7 років. За цей час ми опублікували тут понад 300 казок для дітей. Всі казки безкоштовні. Якщо ви хочете підтримати наш проект, ми завжди будемо раді і вдячні вашій допомозі!

4441 1144 5221 4511 Сурженко Маргарита

Задати питання, можна нам сюди nochdobra@gmail.com