Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Людину-павука: як стати супергероєм
Казки на ніч

Казка про Людину-павука: як стати супергероєм

Дмитрик знову повертався зі школи додому сумним. Вже вкотре за цей тиждень. А все тому, що розбишаки-хулігани завжди його ображали і просто не давали проходу. Хлопчик був занадто несміливим, щоб дати їм відсіч, до того ж, сумнівався в своїх силах – чи зможе протистояти значно сильнішим за себе. Раптом пригадалася йому улюблена казка про Людину-павука. «От би й собі стати супергероєм із надзвичайними здібностями! Я б швидко показав хуліганам, де раки зимують!» - захоплено вигукнув Дмитрик.
Щойно хлопчик промовив ці слова, чудесним чином перед ним з’явився його знаменитий кумир – Людина-павук. Від несподіванки хлопчик дуже здивувався і навіть трішечки злякався, однак супергерой швидко його заспокоїв:
- Не переживай, Дмитрику! Я чув про твої страхи і переживання, а також про бажання стати супергероєм, тому вирішив зустрітися з тобою, щоб допомогти.


- Та невже! – вигукнув щасливий Дмитрик – ти навчиш мене всього-всього, я стану супергероєм і швидко поквитаюся з розбишаками-хуліганами, що тільки те й роблять, що ображають і насміхаються з мене!
- Не спіши, - зупинив захват малого Чоловік-павук - для початку я розкажу тобі свою історію, тому приготуйся уважно-уважно слухати.

Казка про Людину-павука: читати історію відомого супергероя

- Коли я ще не був супергероєм, я ріс нікому невідомим хлопцем, як і ти ходив у школу і ганяв із друзями м’яча. Я теж мав свої страхи і побоювання, часто був несміливим, навіть більше того – справжнісіньким боягузом. День, коли мене вкусив павук-мутант, від чого я одержав супер здібності, я запам’ятав на все життя. Багато-хто, та й і ти в тому числі, думаєте, що в цей самий момент я перетворився на справжнього супергероя, якому не страшні жодні розбійники і який щоразу готовий відважно рятувати світ. Насправді це не зовсім так. Швидше навпаки, я змушений був віч-на-віч зустрітися зі своїми страхами. Повір, це було дуже складно: мало мати надзвичайні здібності – головне, навчитися ними правильно управляти. Наприклад, після укусу павука-мутанта я знав, що можу ходити догори ногами і триматися на всіх поверхнях, але наважитися зробити це вперше довго не міг через страх висоти.


Після цих слів Дмитрик проснувся.
- Невже це був лише сон і Людина-павук насправді не приходив, - розчаровано подумав хлопчик. – Ех, навіть якщо це сон, то який же захоплюючий і цікавий! Шкода тільки, що мій улюблений кумир так і не встиг дати мені ніяких настанов і порад.
Ми не знаємо досі, приходив насправді до Дмитрика чарівний супергерой, чи це йому просто наснилося, адже казка про людину павука для дітей є захоплюючою та надовго залишається в пам’яті. Але уся ця історія повністю змінила життя маленького несміливого хлопчика – він записався на гурток карате і досконало оволодів цим бойовим мистецтвом.
Одного разу, повернувшись додому із занять, він подумав, що хулігани відтепер йому не страшні, адже він може дати їм відсіч. В душі Дмитрику навіть хотілося зустрітися з колишніми кривдниками, щоб продемонструвати свої нові здібності.
Раптом його думки обірвав спогад: «Мало мати надзвичайні здібності – головне, навчитися ними правильно управляти». І аж тоді Дмитрик нарешті усе зрозумів і засміявся. Він уже зовсім не хотів битися з хуліганами. Набагато краще було б зустрітися і спробувати пояснити, чому не можна ображати менших.
Хлопчик щасливо підморгнув Людині-павуку на постері, що висів над його письмовим столом, і на мить йому здалося, що його кумир підморгнув у відповідь.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати