Казки для дітей » Розмальовки для дітей » Розмальовки Майнкрафт
Розмальовки для дітей

Розмальовки Майнкрафт

Майнкрафт - популярна незалежна гра, створена в 2011 році. Виконана в мінімалістичному дизайні-кубізмі. Одна з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Сотні тисяч хлопчиків і дівчаток закачують її собі на телефони і комп'ютери. Якщо ви або ваша дитина також любите цю гру, розмальовки Майнкрафт дуже спободаються вам. Ви можете роздрукувати їх, скачавши в форматі pdf. Також читайте казку про Майнкрафт або страшну історію про Майнкрафт на нашому сайті безкоштовно.

Розмальовки Майнкрафт роздрукувати безкоштовно

У першій частині ви можете безкоштовно завантажити розмальовки майнкрафт з такими малюнками:

Завантажити розмальовки Майнкрафт - 14 файлів.

Цікаві факти про майнкрафт

Якщо ви фанат гри, знаєте про деякі з цих фактів. Давайте порахуємо, скільки вам вже відомо, а скільки виявилися новинкою:

1. Щоб запустити гру в продаж, програмісти працюють над нею днями і ночами. Творчий процес тривати місяцями. Скільки на вашу думку створювали першу версію Майкрафт? Всього лише шість днів! Здається, нереальним? Ось що значить, справжнє натхнення!
2. Хоча грати в гру можна було вже через шість днів, компанія стверджувала, що версія не закінчена. Програмісти цілих два роки вносили в неї правки, доопрацювання та інші зміни. Тільки в 2011 році вони заявили, що майнкрафт готовий! Датою народження вважається 18 листопада 2011 року. А коли ви почали грати? Пам'ятайте цей день? Діліться в коментарях.
3. Ви зустрічали Кріпера в грі? Творець хотів запрограмувати свиню, але переплутав щось в своєму коді і на екрані з'явилося чудовисько. Замість того, щоб виправити код, творець вирішив залишити цього монстра в грі і назвав його Кріпером.
4. Складно повірити, але в Швеції в деяких школах Майнкрафт вивчають як обов'язковий предмет. Тринадцятирічні хлопці на уроках грають в гру. Педагоги вважають, що «пісочниця» допомагає планувати майбутнє, розбиратися в архітектурі і проблеми екології. А ти б хотів грати в майнкрафт в школі?
5. Курт Дж. Мак почув про існування «Far Lands» - кінця землі гри. Фанат вирішив знайти його. Він йшов в одному напрямку багато годин свого життя. Тільки уяви скільки подолав Мак - 2 мільйони 97 тисячі блоків - це 2100 кілометрів! Тільки потім він дізнався, що гра перезаписує і розширює світ гравця, якщо він рухається далеко. Курт привернув до себе стільки уваги, що заробив на своїх героїчних відео більше 200 тисяч доларів. Потім він віддав весь заробіток на благодійність. А як далеко заходив ти в грі?
Ми підготували для тебе ще трохи розмальовок Майнкрафт, щоб ти не нудьгував і був ще більше в контакті з улюбленою грою!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати