Казки для дітей » Розмальовки для дітей » Розмальовки про поні
Розмальовки для дітей

Розмальовки про поні

Мультик «Май Літл Поні» почали показувати в 2010 році, а остання серія вийшла в 2019 році. За цей час поні стали справжніми зірками. Дівчатка від трьох до вісімнадцяти обожнюють героїнь, благають батьків купити їм футболки, термоси, піжами, портфелі та інші товари з милими конячками. Розмальовки про поні користуються не меншою популярністю. Їх можна взяти з собою в дорогу, до лікаря, зайнятися малюванням під час очікування їжі в кафе або ж просто розважатися вдома з розмальовками.

Розмальовки про поні роздрукувати

Ми підготували для вас 14 малюнків про поні. Ви зможете їх завантажити, роздрукувати і розфарбувати. У файлі внизу ви знайдете такі малюнки:

Розмальовки від nochdobra.com

Цікаві факти про My Little Pony

1. Мультик набагато глибше, ніж можна подумати. Ключова тема - дружба. Головна героїня Сутінкова Іскорка відправляється в Понівілль, щоб дізнатися все про дружбу. Вона знаходить собі подруг - інших поні. Якщо вона зустрічає якісь непорозуміння в звичайному житті, намагається їх виправити, відновити гармонію в дружбі. Мультик Майл Літл Поні дуже повчальний, адже діти часто сваряться і не бережуть свої відносини. Через дурість вони можуть залишитися ворогами на все життя. Хоча, навчившись дружити, можуть продовжити свої теплі відносини і пронести їх крізь роки.

2. Багато хто не здогадується, що спочатку виробники створили іграшки-поні. Вже потім з'явився мультик, а також багато інших супутніх товарів, в тому числі розмальовки про поні. Часто в світі мультиплікації буває навпаки - з'являються анімації, потім продукція. Іграшки-поні світ побачив ще в 1983 році.

3. Cтворювала сценарій Май Літл Поні феміністка. Зазвичай мультфільми на основі серії іграшок були провальними і нудними. Лорен Фауст запросили до роботи над сценарієм, і спочатку вона поставилася до ідеї скептично, знаючи про статистику невдач. Але потім вирішила сприйняти все, як виклик. Чому б не зробити поні не типовими і нудними дівчачими персонажами, а героями з важливою місією, відважними, сміливими, цікавими і при цьому дуже красивими? Власники каналу погодилися з Лорен і дали їй творчу свободу.
Що з цього вийшло? Сьогодні про поні з мультика знають дівчинки всього світу. Бажаємо вам наповнити розмальовки про поні кольорами любові і радості, оживити персонажів і весело провести час!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати