Казки для дітей » Вірші для дітей » Вірші про маму короткі
Вірші для дітей

Вірші про маму короткі

Вірші про маму відомих та маловідомих поетів наповнені теплом і любов'ю. Любов до мами є натхненням для багатьох творців. З роками поети осмислюють значення вкладу найріднішої людини в їх розвиток і становлення. Це усвідомлення не може не відбитися на творчості обдарованих душ. Вірші про маму наповнені такими теплими почуттями, що на очі часто можуть наступити сльози. Вчити вірш про маму можна вже в дошкільному віці. Чим старша дитина, чим більше вона зрозуміє глибокий сенс вірша. Повністю його осягнути можна, скоріше все, вже остаточно подорослішавши.

Короткі вірші про маму для дітей

3.

4.

5.
Агнія Барто починає наш список поетів, які захоплено писали про свою першу жінку. У першому вірші Агнія трохи зверхньо повчає дітей, ставлячи їм питання. Вона згадує про всі справи, які мами виконують для своїх діток: спів колиски, розповідь казок, дарування іграшок. Мама в її вірші наповнена любов'ю, проявляє свою турботу і ніжність. В кінці вірша Агнія запитує, хто сльози ллє, якщо дітки неслухняні і пустотливі? Відповідь знаходиться в кінці «Все вона, рідна». Вірш повчає дітей цінувати любов і турботу мами, не доводити її до сліз.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.
Ще один вірш великої поетеси написаний від імені хлопчика. Тут хлопчик перераховує список справ, який робить заради матері. Зауважує, що він їсть морквину, миє руки і береже себе скоріше за все заради власного ж блага. Але поки ще не доріс для усвідомлення того, що мама навчила його корисним в житті навичкам зовсім не заради себе, а заради нього ж самого. Наприклад, не лізти в холодну річку після хвороби. В кінці вірша ми дізнаємося, що навіть у від'їзді хлопчик продовжує вести себе «добре», а значить мамине виховання дало плоди - корисні навички перетворилися в звичку.

13. 14. 15. 16

Інші вірші про маму також наповнюють любов'ю. Коли дитина розповідає їх, душа кожної жінки розквітає, адже вона так багато робить для сина чи доньки. Хочеться побачити подяку і визнання. Поети і поетеси допомогли зробити цей процес красивим і романтичним. Варто лише вивчити зворушливий вірш про маму і розповісти його з виразом. Яких вам сподобався найбільше? Читати вірші про літом можна тут.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати