Казки для дітей » Вірші для дітей » Вірші про літо
Вірші для дітей

Вірші про літо

Наближається літо, а це привід вивчити вірші про літо для дітей. Вивчення віршів розвиває пам'ять, покращує словниковий запас і покращує активність мислення. Дорослим для кращої роботи мозку також рекомендується вивчати вірші. Уявляєте, як це прикрасить вас в очах ваших гостей, якщо ви процитуєте вірш улюбленого автора, помітивши красу моменту або дивовижне поєднання доль? Але якщо самостійно вивчати вірші часу і бажання немає, пропонуємо ознайомитися з віршами про влітку для дітей.

Вірші про літо для дітей

№1

№2

№3

№4

№5

Вірші про літо найкраще вивчати на природі. Відправляйтеся без гаджетів з дітьми в ліс або парк, розглядайте тварин, розповідайте про різні пори року, звертайте увагу дітей на красу навколишнього світу. Так їх мозок буде активно працювати на свіжому повітрі, вірш буде сприйматися з великим інтересом і розумінням, навчання не буде схоже на нудне зубріння. Ми зібрали вірші про літо короткі, щоб вивчити їх могли навіть найменші дітки, а потім з гордістю розповісти бабусям, дідусям, тіткам, дядькам, вихователям в дитячому саду і вчителям в школі.

№6

№7

№8

№9

№10

Як швидко вивчити дитячі вірші про літо?

1. Якщо малюк погано запам'ятовує, можна разом знайти в природі те, про що йдеться в віршах. Тоді спрацює асоціативна пам'ять. Покажіть дитині хмаринку, квіточку, сонечко, озеро.
2. Намалюйте те, про що розповідається в віршах. Так можна набагато краще запам'ятати вірш.
3. Нехай дитина перепише вірш в зошит. Так він потренує почерк і краще запам'ятає те, що вивчає.
4. Повторюйте кілька разів вивчене протягом дня. За сніданком, на прогулянці, під час купання.
5. Короткі вірші про літо можна вивчити легко, якщо тренувати пам'ять кожен день. Якщо перший вірш можна вчити кілька днів, то далі малюк запам'ятає віршики за півгодини, а потім за кілька хвилин.

№11

№12

№13

№14

№15

Який вірш про літо сподобався вам найбільше?

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати