Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про пиратів
Казки на ніч

Казка про пиратів

Хто такі пірати, знають всі. На цих відважних морських розбійників часто хочуть бути схожими багато хлопчиків. Вони обожнюють піратські вечірки, просять маму читати казку про піратів вечорами, і мріють про захоплюючі пригоди в далекому морі. Але, як виявилося, морські пірати не завжди радіють своєму житті, як здається дітлахам, а, навпаки, мріють його змінити. Якщо не всі, то герої нашої історії точно.

Казка про піратів: пригоди на острові

Жили собі три пірата. Вони плавали на великому кораблі по морю і дуже пишалися тим, що їх всі бояться. Адже пірати - це не просто морські мандрівники, перш за все вони лиходії і розбійники, навіюють страх на всіх, кому доводиться з ними стикатися.
Одного разу, Джо, Фікс і Джек, так звали наших хоробрих піратів, вирішили погуляти на острові. Їм хотілося дізнатися, як проводять час ті, хто живуть на суші, а не знаходяться весь час на кораблі. Друзів дуже цікавило це питання, адже вони ніколи не бачили іншого життя, так як їх батьки теж були піратами. Вони загинули в корабельній аварії кілька років тому, і з тих пір хлопчикам доводилося піклуватися про себе самостійно.
На острові нашим героям було все дивно і незрозуміло. Деякі люди говорили самі з собою, а інші довго вдивлялися в невеликі прямокутники в своїх руках. Пірати вирішили познайомитися з кимось і про все докладно розпитати, але от біда, що грали неподалеку малюки, побачивши їх, відразу ж кудись втекли. Коли це повторилося кілька разів, піратам стало дуже прикро.

пираты

- Невже ми нікому не подобаємося? Чому з нами ніхто не бажає розмовляти? - дивувалися Джек і Джо.
- Тут, напевно, живуть дуже злі люди. Саме тому вони і не хочуть допомогти. - припустив Фікс.
- З таким успіхом потрібно повертатися на корабель, адже тут і пообідати не вдасться. - засмучено сказав Джо, відчуваючи, як бурчить живіт.
Пірати збиралися так і зробити, але раптом почули тихий голос.
- Пірати! Я бачу ви потрапили в біду. Якщо пообіцяєте мене не чіпати, я допоможу вам. - доносилося з кущів.
Друзі дуже здивувалися, до чого такі обіцянки? Так, їм нерідко доводилося грабувати кораблі і нападати на мандрівників, але тут же не море, а суша. До того ж, ніколи не знаючи про інше життя, наші пірати не замислювалися про те, що роблять щось погане. Насправді вони були дуже добрими. Але дізнатися, що-ж не так з місцевими жителями, їм не терпілося, тому вони швидко пообіцяли власнику тихого голосу повну недоторканність.
Як виявилося, в кущах ховався маленький хлопчик. Він розповів нашим героям, що всі мешканці острова дуже їх бояться, оскільки вони не раз чули про те, як хоробро і блискавично пірати грабують кораблі. Про це навіть показують по телевізору і розповідають по радіо.
Піратам вперше не було приємно чути про свої досягнення. Вони зрозуміли, скільки біди і зла приносять. Це хлопчики з далеких країн мріють бути на них схожими, а ті, хто може безпосередньо постраждати від такої «хоробрості», жахливо їх бояться.

Піратам стало дуже соромно і захотілося змінити своє життя. Зрозумівши, що люди, на яких вони нападали, кричали і боялися насправді, а не навмисно, Джо, Джек і Фікс вирішили ніколи не повертатися до піратства. Вони потоваришували з мешканцями острова, і почали жити, як звичайні люди. Вони дізналися, що таке телефони та планшети, тому більше не дивувалися ім.
Минув деякий час, і пірати зрозуміли, що перебування на суші їм не до душі. Вони вирішили продовжити свою морську подорож, адже без корабля і хвиль життя їм здавалася надзвичайно нудною. Але розбійництво займатися не стали. Замість цього вони купили відеокамеру, щоб знімати цікаві ролики про свою подорож і нові відкриття. Дуже скоро Джо, Фікс і Джек стали зірками YouTube і довели, що казка про піратів для дітей може бути не тільки захоплюючою, але ще і доброю.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати