Казки для дітей » Розмальовки для дітей » Розмальовки Леді Баг
Розмальовки для дітей

Розмальовки Леді Баг

Леді Баг - захоплюючий мультик, який сподобається і дівчаткам, і хлопчикам, і навіть батькам. У мультику ми бачимо школярку, яка живе в Парижі і стикається з типовими проблемами старшокласників. Нерозділене кохання, вибори старости школи, уроки. Але у Марінетт окрім всього існує таємниця - вона є супергероєм. Про це не знає ніхто. Ні батьки, ні краща подруга, ні сусіди. Бачили цей мультик? Тоді розмальовки Леді Баг вам точно сподобаються.

Розмальовка Леді Баг і Супер Кіт

Ми підготували для вас 12 розмальовок формала А4 в одному pdf файлі. Завантажити зможете внизу після малюнків. В одному файлі ви знайдете такі розфарбовки:

Завантажити та роздрукувати: Леді Баг та Супер Кіт від nochdobra.com

Мультик вийшов дійсно цікавим. Чому?

  • У Леді Баг є напарник - Супер Кіт. Тільки разом вони можуть побороти лиходіїв. Такий союз вчить дітей об'єднуватися, щоб досягати цілей. Наодинці ми ніхто, але коли об'єднуємося - сила.
  • Цікава любовна лінія. Марінетті таємно закохана в однокласника Адріана. Але він про це не знає. Адріан є Супер Котом. Він закоханий у Леді Баг. Ось такий любовний чотирикутник, який є звичайною лінією. Але через таємницю підлітки навіть не здогадуються, що люблять один одного. Адріан свою однокласницю в образі супергероїні. А Марінетт свого компаньйона, який допомагає їй боротися з лиходіями. У розмальовках з Леді Баг ви знайдете і Супер Кота.
  • Дуже цікавим в мультику є персонаж Бражника. Він може вселити в звичайну людину метелика і змусити його підкорятися. Але щоб це спрацювало, всередині людини повинна бути негативна емоція - смуток, гнів, страх, розчарування, образа. З одного боку, мультик вчить тому, що негативна емоція може стати справжньою бомбою, якщо її не усвідомити і не звільнитися від неї. З іншого боку, мультик вчить прощення і доброті.
  • Інтригою всього мультфільму є таємниця Бражника. Він є батьком Адріана. Але про це ніхто не знає. Також полює він на Супер Кота і Леді Баг не спроста. Він хоче відібрати їх амулети, щоб воскресити свою дружину - маму Адріана.

Мультфільм повчальний і цікавий. Дитину можна сміливо залишати дивитися Леді Баг, адже там немає страшних стрілялок і є важлива мораль. Але, щоб вашим дітям було чим зайнятися на карантині, канікулах і вдома - роздрукуйте їм розмальовки Леді Баг і Супер Кот. Вони точно будуть задоволені цією знахідкою! На нашому сайті можно читати казку про Леді Баг та Супер Кота.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати