Казки для дітей » Казки на ніч » Леді Баг та Супер-Кіт казка
Казки на ніч

Леді Баг та Супер-Кіт казка

Ця казка сподобається тим, хто вже дивився мультик «Леді Баг і Супер-Кіт». В цьому випадку вам буде легше розуміти про те, що відбувається в сюжеті. Марінетті Дюпен-Чен прокинулася рано вранці і дізналася неймовірну новину! Її школа закрилася на карантин через вірус! Вона була дуже задоволена і хотіла відразу ж піти гуляти зі своєю подругою Алею. Але батьки сказали, що гуляти заборонено і слід сидіти вдома. Марінетті не розгубилася, вона покликала до себе додому Алею, Адріана і Ніно. Хочете дізнатися далі про нові пригоди Леді Баг і Супер-Кіт? Читати казку можна прямо зараз!

Леді Баг казка для дітей

Хлопці влаштували веселу вечірку. Вони грали в комп'ютерні ігри, стрибали на дивані, дивилися фільми з попкорном. За всім цим спостерігав сусід Марінетті - Чак. Він дуже заздрив сусідям і злився на те, що його ніхто не запрошує на вечірку.
- Як можуть вони влаштовувати веселощі і проводити час разом! Це небезпечно! Вони можуть заразитися вірусом і заразити всіх навколо!

Негативні емоції Чака відчув Бражник. Він тут же підіслав до нього метелика, наситивши її своєю негативною енергією. Чак раптово втратив самовладання і почав стрибати по своїй квартирі. Він перетворився в зеленого великого павука, який умів стрибати, як коник. Лиходій розбігся і перестрибнув у вікно через дорогу до будинку Марінетті.

Всього лише мить - Чак був уже гостинній Марінетти. Він побачив Алею і підстрибнув до неї, схопивши попкорн і викинувши у вікно. Потім він викинув у вікно окуляри Ніно. Адріан в цей час був в туалеті. Почувши недобре, він перетворився в Супер-Кота і побіг рятувати друзів. Марінетті була на кухні, вона також швидко перетворилася в Леді Баг і побігла рятувати друзів. Тим часом Чак порушив порядок у всій кімнаті, зв'язав Алею і Ніно і підвісив до люстри.

- Том, врятуй хлопців, а я розберуся з цим стрибучий павуком! - скомандувала Леді Баг і напала на Чака. Але той вискочив у вікно, схопивши зв'язаних Алею і Ніно. На прощання він крикнув:

- Розважатися на карантині заборонено! Я все виправлю!
- Схоже він образився на те, що його не запросили на вечірку! - сказала Леді Баг і вистрибнула у вікно. Том пішов за нею. Супергерої довго переслідували лиходія. Вони наздогнали його біля поліцейської дільниці. Чак залишив Алею і Ніно в поліції.
- Вони порушували закон! Арештуйте їх! - крикнув він переляканим поліцейським. Потім Чак побіг до парку.
- Він шукає інших людей, які порушують карантин! - сказала Леді Баг. У парку вона вирішила використовувати Супер-Шанс. Яке ж було її здивування, коли вона отримала в допомогу маску.
- Цікаво, як маска допоможе тобі?

Леді Баг підбігла до Чака.
- А чому ти ходиш по Парижу без маски? Чи не соромно тобі? Ти ж можеш заразити кого-то або заразитися сам!
Чак дуже сильно злякався і погнався за Леді Баг. Вона заманила його в закриту альтанку. Том використав котоклізм і вони швидко спіймали метелика. Очистивши його від зла, Леді Баг відпустила метелика в небо, а в Парижі знову наступили спокійні часи. Чак забув все, що з ним відбулось та поїхав додому в масці.

Адріан і Марінетті прибігли до поліцейської дільниці, щоб забрати своїх друзів.

- Хлопці, нам дійсно краще бачиться в Zoom, поки карантин не закінчиться, - сказала Марінетті. - Вибачте, що покликала вас до себе.
- Думаю, один останній раз ми все ж повинні зібратися разом у тебе в квартирі. - сказав Адріан.
- Коли ж? - здивувалася Марінетті.
- Зараз. Адже одна в своїй квартирі ти точно не прибереш безлад. А після цього будемо спілкуватися віртуально! - засміявся Адріан і хлопці пішли наводити лад в оселі дівчинки.

А ви любите мультик "Леді Баг і Супер Кіт"? Читати казку було цікаво?

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати