Казки для дітей » Шкільні твори » Твір про тварин
Шкільні твори

Твір про тварин

Задали написати твір-опис про тварину? Ми допоможемо знайти натхнення! Ознайомтеся з прикладом роботи і напишіть своє! Щоб почати писати твір про тварин, потрібно визначитися, про якого саме домашнього улюбленця ви будете створювати своє творіння. Ми вибрали кішку, адже вона - одне з найпопулярніших створінь, що живуть з людьми.

Твір про домашню тварину

Багато століть тому всі тварини були дикими і жили в лісах, горах, на полях. Люди полювали на них, щоб роздобути собі прожиток. Але потім людство зробило величезний крок вперед. Людина приручила тварину. Замість того, щоб бігати і полювати, люди почали тримати тварин поряд, годувати. Серед усіх виділялися собаки і коти. Адже їх людина вирішила не їсти, а полюбила настільки, що зробила своїми друзями. Навіть сьогодні в багатьох сім'ях, у великих будинках і маленьких квартирах, в Америці, Китаї та Україні, живуть коти - милі пухнастики.

Коти - дивовижні створіння природи. Хижаки, які вважають себе нашими господарями. Коти настільки милі, що їх заводять собі старі бабусі, даруючи свою турботу, самотні люди та сім'ї. Серце кожного розтопить муркотіння ніжної кішки, яка заплигне на ноги і почне тертися, вимагаючи ласки. Люди гладять кішку, а в їх організмі тим часом виділяються важливі гормони, що позитивно впливають на настрій і самопочуття. Не менше, ніж ніжність, кішка любить свободу. Тому вона може втекти в іншу кімнату в будь-який момент.

Мій дядько був затятим противником тварини в будинку. Він стверджував, що ніколи в їх квартирі не буде жити якась кішка. Говорив, що тварини псують меблі, залишають шерсть на речах, вимагають занадто багато уваги. Яке ж було наше здивування, коли моя двоюрідна сестра Аня принесла до них в оселю кошеня. Виявилося, вона тиждень ховала маленького пухнастика у себе в кімнаті. На вихідних тато Ані все таки знайшов кошеня і був дуже злий. Аня не могла залишити кошеня Ліона на вулиці, коли побачила його замерзаючого у дворі. За тиждень вона його так сильно полюбила, що також не могла відпустити. Новина тата про притулок змусила її ридати всю ніч. Вона благала дати пухнастикові шанс залишитися в їхній родині. Вона обіцяла, що він буде вести себе пристойно.

Ліон був сірим, худим і крихітним. Швидше за все на вулиці він голодував. У нього були довгі вусики і сумна мордачка. Але за тиждень життя в кімнаті Ані, кошеня став більш грайливим і щасливим. Вона його часто годувала, тому він навіть трохи виріс і став впевненим.

В першу ж ніч Ліон напудив моєму дядькові на ліжко. Дядько ще ніколи не був такий злий. А Аня продовжувала молити його про пощаду. Мама сміялася над ситуацією і говорила, що Ліон дуже тямущий і мітить територію діді, виживаючи колишнього царя племені. Я точно знала, що кошеня не може не зачарувати навіть такого суворого чоловіка, як мій дядько. Вірила, що все-таки той дозволить залишитися Ліону назавжди в їхній родині. Так і сталося. Уже через місяць дядько любив кошеня так сильно, що купував йому найкращий корм, гладив і говорив з ним. Я теж мрію про домашню тваринку і сподіваюся, що незабаром вона у мене з'явиться. І тоді твір про тварину я вже буду писати, споглядаючи на свого улюбленця.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати