Шкільні твори

Твір на тему «Як я провів літо»

Чи можна уявити літо без моря, піску, чистого повітря, природи, засмаги і курортних пригод? Щороку ми з батьками їздили до моря на канікулах, я й уявити не могла, що у спекотку пору року можливо жити без хвиль. Із завмиранням душі чекати цю дату в липні або серпні, складати список речей, збирати їх. Мої твори на тему «Як я провела літо» завжди були наповнені морським бризом, солоною водою, криками чайок. І ось навесні, одного вечора, коли ластівки вже прилетіли і співали свої серинади під час польотів, батьки повідомили мені сумну новину - ми не поїдемо на море в цьому році. У тата нова робота і немає відпустки, мама щодня провідує бабусю.

Я дуже засмутилась. Але батьки мені порадили знайти корисні заняття влітку. Під час канікул я заново відкрила для себе своє місто. Я гуляла по ньому, а не бігла, як завжди кудись спізнюючись. Я розглядала архітектуру, заходила в нові дворики, йшла незнайомими дорогами. Я познайомилася з милою бабусею, яка живе в приватному секторі недалеко від нас. Вона виявилася зовсім самотньою, хоча у неї і були діти. Мені було приємно допомогти бабусі сходити в магазин, поливати квіти, збирати на городі яблука. Вона в знак подяки поділилася рецептом смачного яблучного джему і віддала мені ціле відро яблук.

Твір на тему Літні канікули

Я відкрила для себе домашню бібліотеку. Багато книг стояло у нас у вітальні на полицях, але я постійно багато часу проводила у комп'ютера. А книги завжди здавалися надто дорослими. Але влітку батьки поставили для мене обмеження в користуванні технікою, тому виявилося, книги були цікавими навіть для мене - школярки. Спочатку я читала повільно, а потім швидко. Захоплювалася сюжетом, ковтала сторінки.

Твір на тему «Як я провів літо»

З друзями вперше я пішла на дорослу дискотеку саме цього літа. Шумно, багато світла, музика, напруження. А потім я розслабилася, представила, що ніхто не бачить, як я танцюю. І повністю розчинилася в музиці. Улюблені пісні розпакували речі в моїй душі і зайняли ще більше місця. Тепер хіти літа будуть переносити мене в це прекрасне місце і час - дискотека під відкритим небом, щасливі друзі поруч, свобода і молодість.

У липні я вирушила до бабусі на дачу. Природа - неймовірна сила. Я орала землю, поливала помідори і огірки, рвала щавель. Ми готували суп з овочів, які тільки зірвали. І це була найсмачніша їжа на світі. Я приготувалася провести у бабусі весь серпень. Але потім сталося щось неймовірне. Мама подзвонила мені і сказала, що купила гарячі путівки в Туреччину. Невже мій твір на тему літніх канікул знову наповниться чудовим морем?

Єдине «але» відділяло мене від Туреччини. Виліт був через кілька годин! Адже путівка була гарячою. Я повинна була моментально бігти на автобус до міста, який йде дві години! Бабуся пакувала для мами огірки і помідори, я кидала речі в рюкзак, на ходу одягалася, побігла на автобус і запізнилася. Він пішов з-під мого носа. Чи могла я здатися? Ні! Я згадала про автостоп. Завжди мріяла зловити машину. Але завжди боялася. Але прийшов час подолати страхи і довіритися людям. Через п'ятнадцять хвилин біля мене зупинилася біла велика машина і добрий водій з вітерцем довіз мене до міста! Ми навіть обігнали автобус.

Твір на тему «Як я провів літо»

Вдома я швидко зібрала свій чемодан, і ось ми вже в аеропорту. Відпочинок вдався на славу, але знаєте про що я подумала? Про те, що хороший готель і багато їжі, басейн і екскурсії - добре. Але рідна бабуся і її домашні помідори, дискотека з улюбленими друзями і прогулянки по новим вуличках в навушниках, допомога самотнім людям - ось що я запам'ятаю на все життя. Я вдячна цьому літу за те, що воно зробило мене більш людяною.
Твір на тему «Як я провів літо» закінчилося, ще дев'ять місяців, і ми зможемо знову пірнути у теплу пору року за новими пригодами.

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати