Казки для дітей » Шкільні твори » Твір на тему осінь
Шкільні твори

Твір на тему осінь

Перші думки про осінь наштовхуються на сум та холод. Більше не почути спів ластівок у відкритому вікні. Більше не купатися в морі, пірнаючи з аквалангом і стрибаючи на хвилі. Дні стають короткими, уроків стає більше. Але це лише перші думки. Твір на тему осінь допомагає оцінити все прекрасне цієї золотої пори. Адже осінь - це ще і красиве жовте листя, каштани, шкільні друзі і улюблені спортивні гуртки.

Твір на тему осінь 4 клас

Багато хто лякається приходу зрілості. Здається, що молодість - кращі роки життя. Але мудрі люди знають, зрілість дає свої переваги. Як і смачне вино повинно простояти, щоб розкрити свій смак. Осінь прекрасна тим же. Вона як мудра зріла жінка. Трохи холодна, але ніжна і чудова. Осінь бере за руку літо, щоб перевести в інший світ на відпочинок. А потім дає руку зимі, щоб привіта її в нашому світ. А поки вона трансформує погоду, ми можемо насолоджуватися красою і ніжністю. Зустрічати перші холоди в красивих светрах і чоботях. Варити какао і проводити вечори з родиною.

Гуляти на вулиці вже не виходить, адже темніє швидко, а уроків робити багато. Але це хороший привід побути разом із сім'єю, влаштувати вечір, де всі будуть грати в настільні ігри, сміятися, спілкуватися. Наповнювати будинок душевним теплом. Осінь нібито спеціально дарує нам холод, щоб ми ділилися своєю теплою любов'ю і турботою.

Твір на тему золота осінь допомагає зрозуміти, що відпочинок гарний тільки тоді, коли недовний. Адже шкільна пора складна, але важлива. З кожним роком ми стаємо все більш освічені, розумніші, розширюємо світогляд і ерудицію. Як же цікаво читати книгу, коли за вікном йде дощ. Ця емоція суму пронизує все навколо і дає нам можливість заглибитися в себе, щоб зустріти себе справжнього і краще зрозуміти, куди рухатися далі.

Спасибі тобі, осінь, за твої фарби. Спасабо за запах какао і імбирного печива. Дякую за сміх друзів, з якими ми давно не бачились. За силу і гнучкість, яку ми починає встановлювати на гуртках. За знання, які ми отримуємо з новим натхненням. За смаки твоїх плодів, які повні вітамінів. Спасибі тобі за те, що ти береш літо і ніжно перетворюєш його в зиму, щоб потім передати в руки весні і піти на відпочинок. Ми будемо радіти тобі, ми будемо любити тебе.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати