Казки для дітей » Шкільні твори » Твір про весну
Шкільні твори

Твір про весну

Потрібно написати твір про весну? Прочитайте наш приклад шкільного твору-роздуму з планом і епіграфом.

План твору:
1. Кінець зими
2. Очікування весни
3. Прихід весни
4. Смуток швидкоплинності буття

На календарі перше березня. А на вулиці сніг і заметіль. Як шкода, що не можна включати весну в місті, як світло в кімнаті. Доводиться чекати, коли погода зміниться, дні потеплішають і стануть довше. Як же хочеться надіти легкі речі і взуття, звільнитися від теплих курточок і чобіт. Але на вулиці сніг притрушує дерева і холодний вітер морозить руки і обличчя перехожих.

Діти чекають весну з нетерпінням, адже так не хочеться вставати з ліжка, коли на вулиці зовсім темно і йти в школу по холоду. І ось нарешті через якийсь час березень дарує всім тепло і радість. Температура поступово піднімається, дні стають все більше. Весні раді і діти, і дорослі, і кожна жива істота в природі. Тільки послухайте як співають птахи! Тільки подивіться, як радіють весні коти, білочки в парку, зайчики в лісі. Навіть сонце милується нами все більше, світить з неба довше, а хмари проходять повз міста.

Навесні все прекрасно. Весняна злива дарує надзвичайно чистий аромат асфальту і міста. Найтепліший квітневий день дарує можливість прогулятися по вулиці в одній кофті і забути про шапку. Травневі дні запрошують в ліс на пікнік. Навесні можна займатися спортом на вулиці, грати в бадмінтон і просто сидіти на лавці з друзями. Навесні тепло цінується сильніше, адже за зиму всі встигають скучити за ним. А ось влітку до тепла так звикають, що не цінують його. Я дуже люблю навесні дивитися на квітучі дерева і красиві клумби.

Є один мінус в весни - вона швидко закінчиться. Що ж ми будемо робити після того, як весна перетвориться в літо? Будемо страждати від спеки і згадувати найніжнішу і найкрасивішу пору року. Як добре, що через дев'ять місяців весна знову прийде в гості до нашого міста.

Епіграф до твору про весну

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати