Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Лего Ніндзя Го: як стати терплячим
Казки на ніч

Казка про Лего Ніндзя Го: як стати терплячим

Якось раз в село по сусідству з ніндзя напали жахливі монстри. У них не було зброї, їх головним способом боротьби був рукопашний бій Зіу Сіу - стародавня китайська практика, якою на Землі мало хто володів. Щоб перемогти монстрів, необхідно було вивчити бойове мистецтво Зіу Сіу, інакше б постраждало вся село. Кай вирішив, що тільки йому під силу оволодіти новим видом бою і почав шукати прийоми, щоб врятувати все село від жахливих монстрів. Казка про Лего Нинзя Го навчить того, що не все виходить відразу і навіть якщо в тебе багато вогню, досвіду не наберешся за один день.

Казка про Лего Нинзя Го: читати про те, як Кай поборов монстрів

Кай знайшов підручник і відео в інтернеті про те, як навчитися бойовому мистецтву жахливих монстрів. Він швидко повторював всі рухи вчителів, а під час відпочинку читав про філософію нової практики. Кай знав, мешканці села в небезпеці і треба поспішати опанувати всі прийоми, щоб визволити їх від монстрів. В кінці дня Кай був готовий. Він хотів бігти битися з монстрами, але Сенсей Ву зупинив учня:

- Ти занадто поспішаєш. Жахливі монстри повільно та дуже хитро захоплюють село, а ти біжиш стрімголов боротися з ними.
- Я прочитав весь підручник з мистецтва Зіу Сіу, я володію всіма прийомами.
- Але в тебе мало практики.
- Я не можу зволікати. Життя багатьох людей в небезпеці.

Кай побіг рятувати село, адже був впевнений в тому, що впорається. У нього було багато вогню і бажання боротися. Але діставшись до села, він зустрів першого монстра, який стояв на сторожі. Монстр вирівняв спину і подивився в очі Каю. А потім замахнувся рукою і ногою. Кай ухилився і почав атакувати, але чудовисько моментально відбило атаку і відкинуло Кая на землю. Казка про Лего Нинзя могла б закінчиться дуже швидко, але життя Кая спав Сенсей Ву. Він схопив Кая, і вони швидко втекли.
 - Я ж казав тобі про терпіння і практику. Важко перемогти монстра, коли в тебе тільки вогонь. Потрібен досвід!
- Але я був упевнений в тому, що потрібно поспішати. Я був щирий і хотів врятувати село.
- Ти повинен працювати над собою і направляти свою лють, гнів і щирість у практику. Тільки так ти переможеш.

Сенсей Ву і Кай займалися всю ніч. А щоб мистецтво Зіу Сіу дало більше користі, нінздя додали в нього кілька своїх прийомом. Вранці Кай хотів знову йти битися з монстрами.

- Ні, ти повинен відпочити - сказав Сенсей. – Лягай спати, і нехай твоє тіло розслабитися, а мозок перетравить нове знання і вміння. Тільки тоді ти будеш готовий.

Кай дуже не хотів слухати вчителя, адже село продовжували атакувати монстри. Але він згадав, як мало не позбувся життя через поспіх. Тоді Кай все ж ліг та заснув. Коли він прокинувся, відчув, що час боротися настав. Він помчав до села. Його тіло пам'ятало техніку бою Зіу Сіу, а мозку не потрібно було думати. Руки і ноги знали самі, як боротися. Кай швидко перемагав монстрів один за іншим. А коли він зовсім втомився, то сховався в невеликому будинку у місцевих жителів.

Лего Ніндзя Го
- Спасибі тобі воїн за те, що ти оберігаєш наше селище.
- Я ще не всіх поборов.
- Але ти такий відважний. Дякуємо тобі!

Відпочиваючи, Кай зрозумів, що йому ніколи не подолати всіх монстрів, якщо він не знайде спосіб більш сильного зброї. Тоді ніндзяго згадав, що крім бою Зіу Сіу, він досконало знає і інші єдиноборства. У його голові сталася алхімія і він придумав нову техніку бою. Відпочивши, Кай повернувся і подолав всіх монстрів. Багато чудовиськ просто втекли через переляк. Так терпіння, досвід і новий підхід допомогли ніндзяго убити всіх монстрів. Казка про Лего ніндзяго закінчилася, бажаємо тобі солодких снів! Добраніч! 🙂

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати