Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про коронавірус
Казки на ніч

Казка про коронавірус

Лео вже три тижні сидів удома. Його батьки продовжували ходити на роботу, а він весь день був один. Спочатку йому дуже подобалося! Не потрібно було рано прокидатися, вчити уроки, вислуховувати лекції від вчителів про те, що він бігає в коридорі. Не потрібно було носити важкий рюкзак і нудну форму. Але з кожним днем ​​Лео було все нудніше. Він сидів у чотирьох стінах, не бачив друзів і навіть його бабуся не могла прийти до нього додому, щоб приготувати свої неймовірно смачні пиріжки з капустою. Тоді Лео вирішив покласти край карантину. Для цього він вирішив зустрітися зі злісним вірусом і домовитися з ним по-братськи про те, щоб той покинув планету Земля. Казка про коронавірус розповість про те, чи вийшло у Лео.

Казка про коронавірус для дітей

Лео знав, що такий тривалий карантин у нього через новий і небезпечний вірус. Але також хлопчик знав, що з кожним можна домовитися. Потрібно лише застосувати мистецтво переговорів. Він дочекався, коли батьки підуть на роботу і дістав із шафи капелюх для фокусів, чарівну паличку і інструкцію по магії.

- Ось заклинання для виклику домовика, ось заклинання для виклику джина, а це для сонячного зайчика. Де ж заклинання для появи коронавируса? - Лео гортав інструкції і не міг знайти жодного заклинання для виклику вірусу. Тоді хлопчик зрозумів. - Адже вірус зовсім молодий, а інструкція стара! Тут немає заклинання для коронавируса! Доведеться видагати його самостійно.

Лео озброївся натхненням і почав складати. Він довго вигадував вірш і нарешті склав його!

- О великий коронавірус!
Виходь, якщо ти не боягуз.
Поговорити з тобою я хочу
Не бійся, я не зарегочу,
Питання та я прохання я до тебе маю.
На своє питання відповідь отримати бажаю.

Хлопчик закрив штори, взяв муку і чарівну паличку, надягнув чарівний ковпак і виклав коло з шкарпеток в середині своєї кімнати. Він повторив своє заклинання:

- О великий коронавірус!
Виходь, якщо ти не боягуз.
Поговорити з тобою я хочу
Не бійся, я не зарегочу,
Питання та я прохання я до тебе маю.
На своє питання відповідь отримати бажаю.

Насипав в коло з шкарпеток борошна, потрусив чарівною паличкою і сказав:
- УУУУУ!

У цей момент в середині кола з'явився маленький Короновірусік. Лео швидко начепив на себе маску.
- О, шановний Коронавірусік! Не підходь до мене! Я хочу з тобою серйозно поговорити!
- Я не можу до тебе підійти. У мене немає ніг. Але і залишатися довго тут я не можу.
- Чому ж?
- Тому що я не можу жити поза живим організмом. Я можу жити тільки в чиємусь тілі. Твоє б мені добре підійшло.
- Ні, шановний Короновірусік! Моє б тобі погано підійшло, мені 11 років! Тому мій імунітет тебе б знищив.
- А бабуся чи дідусь у тебе є?
- Є бабуся. Але ми оберігаємо її і не ходимо до неї. Тому ти б не зміг з мене перестрибнути в неї.
- Моя багатоходівочка не пройшла б з тобою. Який ти розумний.
- Дякуємо. Ти теж дуже розумний. Скажи будь ласка, а не міг би ти і всі твої друзі і родичі перестати жити в людях? Ну і взагалі так активно ділитися?
- Ти начебто розумний хлопчик, а питаєш такі дурниці. Якщо ми перестанемо ділитися і розмножуватися, ми помремо. Хто ж хоче померти?
- Ти правий. Але якщо ви будете занадто багато ділитися і розмножуватися, тоді помруть всі люди і живі організми. І виходить так, що у вас більше не буде місця для життя.
- Логічно! - сказав вірус. - Що ж робити?
- Потрібно знайти компроміс. Щоб казка про коронавірус залишилася в історії. Розумієш, людство прогресує дуже швидко. Ми вже винайшли машини і ракети.
- Ваші машини забруднюють навколишнє середовище. Кажуть, що планета допомогла нам розмножуватися, щоб зупинити вас, адже ви занадто забруднюєте нашу улюблену Землю! А ми вас зупиняємо.
- А якщо я пообіцяю тобі, що буду їздити тільки на велосипеді і тата попрошу купити електронну машину? Ти підеш?
- Це ти не зі мною домовляйся, а з планетою. Моя місія - вижити.
- А ще я можу пообіцяти тобі, що не буду користуватися пластиковими пакетами і смітити.
- Бачу, ти хороший хлопчик. Тільки шкарпетки у тебе смердючі. Коли ж я вже зможу вийти з цього замкнутого кола смердючих шкарпеток.
- Почекай трохи! Я хочу тобі ще дещо пообіцяти! Я люблю мою планету. І ще я хочу допомагати Ілону Маску будувати ракети, щоб ми змогли відлетіти з Землі. А якщо ми в космосі знайдемо планету для вірусів? І ви зможете там жити? А ми тут? І всі будуть любити один одного.
- Це хороша ідея.
- Ти зможеш розповісти про це тому, хто тебе створив?
- Я спробую. Ех, хлопчик. Здається, прийшов мій час. Я зникаю.
- Спасибі тобі, Коронавірусік! Я був радий з тобою поспілкуватися! Насправді ти не такий вже і страшний.
- Я сильний тому, що ми всі діємо згуртувавшись. Якщо ви, люди, хочете нас перемогти, ви повинні також об'єднатися.

Сказавши це, Коронавірус зник. Лео сподівався, що вірус передасть його обіцянки планеті і планета пробачить людству. Але залишилося домовитися з іншою стороною - з людством! Тому Лео пішов в інтернет і почав писати багатьом людям прохання любити нашу планету і не забруднювати її. Адже ми тут - всього лише гості, зовсім не господарі. А ще Лео виправ свої шкарпетки. Бо смердючі шкарпетки не люблять не лише віруси, але й всі навкруги.

Казка про коронавірус підійшла до кінця. А ви любите нашу планету?

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати