Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про білочку, яка не хотіла вчити англійську мову
Казки на ніч

Казка про білочку, яка не хотіла вчити англійську мову

Білочка Тома була дуже гарною. Її рудий хвостик завжди привертав до неї увагу. Томі робили компліменти всі її однокласники і вчителі. Але ось вчитися білочка не хотіла. Особливо їй не подобалося вчити англійську мову. Казка про білочку розповість про те, як важливо вчити іноземну мову в школі. Адже без знань Томі виявилося дуже складно.

Казка про білочку читати онлайн

Тома завжди малювала в зошиті або сиділа в телефоні на уроках англійської мови. Спочатку вчителька робила Томі зауваження. Але потім втомилася постійно лаяти білочку. Тим більше білочка завжди відповідала одне і теж:
- Я дуже гарна. Про мене обов'язково подбає хтось, коли я потраплю в Англію або Америку. Я зможу там без знань англійської. До того ж у мене буде онлайн-перекладач.
Вчителька втомилася доводити білочці, що знання ніколи не зашкодять і врятують в будь-якій ситуації.
Одного разу на канікулах вся сім'я білочки вирушила на відпочинок до моря. Було дуже весело. Море, пляж, атракціони, морозиво і навіть дитяча дискотека. А ще на дискотеці були конкурси для дітей. Переможцю конкурсу мала дістатись діамантова корона! Коли білочка побачила цю корону, мало не зомліла! Це ж справжня казка про білочку! Корона зробить її справжньою принцесою! Тома точно знала, що повинна перемогти. Але ось зрада, всі конкурси були англійською мовою. Адже відпочивала сім'я білочки в іншій країні. Тому Тома не могла виконати жодного завдання правильно. Корона дісталася іншій білочці. Того вечора принцесою стала інша.

- Яка ж я негарна без корони, - плакала білочка в номері готелю. Її сестра Камілла заспокоювала крихітку.
- Ти все-одно красива. У тебе такий пухнастий хвіст.
- Але немає корони! Хвіст сьогодні є, завтра немає. А корона - це назавжди.
- Як ти думаєш, чому ти не перемогла?
- Я недостатньо красива.
- Але до чого тут це. Адже ти не розуміла англійської мови і не знала, як виконувати завдання в конкурсі.
- Так, але ... Ти думаєш я програла через це?
- Звичайно.
Вперше Тома пошкодувала про те, що не знає англійської мови.
- Що ж робити?
- А ти як думаєш?
Першого вересня на уроці англійської мови Тома слухала уважніше всіх. З тих пір вона вчить іноземну мову кожен день і вже вільно заговорила на ньому. Казка про білочку для дітей підійшла до кінця!
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати