Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про кішку: як Бредлі зустрів незвичайну сусідку
Казки на ніч Казки на ніч про котика Казки про фею та кота

Казка про кішку: як Бредлі зустрів незвичайну сусідку

Котик Бредлі Купер звик гуляти все літо на вулиці. Його господарі залишали двері балкона відкритими, а він вирушав досліджувати простори рідного двору. За кілька днів він вивчив кожне дерево, клумбу, лавочку і бордюри. Він побачив і інших котів, які гуляють в його дворі. Ці тварини швидко його розчарували і наповнили презирством. Адже вони не хотіли витрачати енергію на спілкування, їх цікавило тільки лежання на сонці, облизування своєї шерсті, повільні прогулянки в уже давно вивчених місцях. Бредлі не міг обговорити з цими ледацюгами новини науки, медицини та геополітики. Казка про кішку, яка б стала для Бредлі справжнім другом, була лише в мріях. В реальності наш герой кожен день проводив насамоті. Він відходив все далі і далі від будинку. Так він знайомився з новими просторами і добре вивчив весь свій квартал.

Казка про кішку для дітей: осіннє знайомство

Фея Марі часто прилітала відвідати котика Бредлі. Адже їй теж дуже подобалися розмови з розумним вихованцем. Інші коти не звертали на неї увагу, а Бредлі за короткий час став її улюбленцем. Він знав всі новини про техніку, науку, інтернет-технології.
- А восени я хочу почати вивчати англійську мову. Адже я дуже хочу познайомитися з Ілоном Маском, для цього потрібно не просто сидіти і мріяти. Потрібно діяти. А поки грошей на квиток до Ілона у мене немає, можна підготуватися. Щоб потім не осоромитись, - пояснював свої бажання котик феї.
- Чого ж ти відкладаєш на осінь?
- Тому що мій господар Микита здав всі підручники в школу. І я не можу вчити мову. Восени йому видадуть нові, тоді я зможу все вивчити. Ти не уявляєш, як сумно, що навколо мене оточують тільки дурні коти. Були б вони розумніші, ми б могли об'єднатися і вивчати мову разом.
Марі тільки посміхнулася. В глибині душі її дуже тішило те, що Бредлі спілкується тільки з нею. А якби він почав дружити з іншими котиками, раптом би він забув її? Тоді б їй стало самотньо і сумно. В знак дружби Марі принесла котику декілька роздруківот з англійськими словами. Кіт заховав їх за ліжко, і коли Микита з батьками були відсутні вдома, старанно вчив мову. Проблемою було те, що влітку Микита все частіше залишався вдома.

Загадкова незнайомка

Одного ввечера в кінці серпня сталося диво. Котик Бредлі вийшов на вулицю, що помітити черговий кущик, аж раптом і побачив її! Гарну чорну кішку, яка уважно стежила за ластівками і крутила головою з боку в бік. Потім побігла по бордюру, різко стрибнула на лавочку, з лавочки на дерево, з дерева на дах гаража. Давно Бредлі не бачив таких активних кішечок. Невже це і є його казка про кішку?

Бредлі швидко виконав цей же шлях і дістався до даху гаража.
- Яке романтичне місце для зустрічі, - промовив він.

чорний кіт

- Дурне місце! Від нього зовсім не дістати до ластівок. Люди неправильно спроектували гараж.
- Тільки лише тому, що ти не можеш дострибнути до ластівок? - розчарувався в кішці кіт. Йому здалося, що свої проблеми вона перекладає на людей. Адже людям зовсім не потрібен високий гараж, їм потрібно, щоб він захищав машину і знаходився недалеко від будинку.
- Так ні ж. Дивись, як люди спорудили дах? Кут зовсім неправильний, тому опади не стікають, а накопичуються на даху. А потім просочуються всередину. Швидше за все під час сильного дощу або снігопаду цих людей затоплює.
У цей момент котик зрозумів, перед ним по-справжньому розумна кішка. Як давно він шукав таку!
- Ну, а тепер мені пора бігти! Good buy my friend - промовила кішка і зникла з очей. А Бредлі ледве не обімлів! Що значить friend? У роздруківках феї Марі не було такого слова! Раптом це якесь образливе слово? Раптом вона вважає його невдахою? Або ж слабаком? Або ж навпаки назвала своїм нареченим! Бредлі довго тоскно дивився у слід красуні. Тільки-но він наблизився до мрії, як мрія покинула його.

Вдома Бредлі увесь вечір крутився на кухні і не міг заснути. Він мав дізнатись переклад слова friend, але ніяк не міг! На наступний день кота чекала ще одна неприємність. Так як дні ставали все холодніше, балкон господарі почали закривати. Котик не міг вийти у двір. Він весь день сидів на підвіконні і дивився на вулицю, чекаючи чорну кішку. Бодай просто побачити її - ось буде радість. Котик поклав лапку на скло і жалібно навчав:
- Friend! My friend!
 кішка
- Привіт, Бредлі. Розповідай останні новини техніки! - залетіла в квартиру радісна фея Марі.
- Які там новини! Не до новин! Скажи мені краще, що значить friend? My friend?
- Мій друг! Ти вивчив це слово заради мене? - зраділа Марі.
Котик не знав, радіти чи ні. З однієї сторони, кицька не вважала його невдахою і не образила - це плюс! З іншої сторони, і романтики у "друг" було мало.
- Я познайомився з однією дивовижною дамою! - загадково промовив кіт, не відводячи погляду від двору.
- Ну ось. Любов завжди робить котів такими, - сказала Марі, яка вже встигла приревнувати свого друга.
- Що ти маєш на увазі?
- Дурість твою. Ти знайомий з нею всього день, а вже стаєш дурним. Замість того, щоб вчитися, йти до своєї мрії, дізнаватися нове, ти витратив півдня на те, що видивляється її у вікні. Заради чого? Де логіка? Де твій розум?
Коту стало соромно за свою поведінку. Казка на ніч про кішку раптом перетворилася в жаття.
- Ти права. Потрібно взяти себе в руки.
Але як тільки фея полетіла, Бредлі знову втупився у вікно. Воно ніби магнітом тягнуло котика до себе і дарувало надію побачити кицю.
- My love! Where is my love? - промовив Бредлі.

Автор - Маргарита Сурженко
Більше казок про фею та кота тут.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати