Казки про фею та кота

Казка про електроенергію: хто такий Ілон Маск, і чому кіт Бредлі його так полюбив?

Кіт Бредлі відчував в собі сили і інтерес, що прокидались всередині. З недавніх пір до нього майже щодня прилітала фея Марі. Вона перетворила його весну в справжнє диво, адже під час кожного візиту відкривала для нього двері балкона. Кіт вперше в житті почав виходити на вулицю і відчувати справжнє життя. Він завжди здогадувався про те, що він не простий породистий домашній кіт. У ньому завжди жила тяга до природи і нелюбов до зайвого домашнього комфорту. Але маленькі здогадки перетворилися на справжнє відкриття самого себе для Бредлі, коли він вперше поборов страх і вийшов на вулицю. З тих пір він неймовірно радий феї, яка прилітає побачитись з ним і завжди виконує його прохання про нову прогулянку у двір.

Казка на ніч про електроенергію та Ілона Маска: чому потрібно завжди вимикати світло?

Один раз Бредлі довго чекав фею, але вона все не летіла і не летіла до нього. Він почав хвилюватись і ходити по будинку, махаючи хвостом від неспокою. Щоб відволіктися від мук очікування, кіт вирішив подивитися телевізор. Але раптом виявив, що світла немає. Вимикали електрику в будинку Бредлі дуже рідко, тому він ще більше почав хвилюватись. На щастя, кіт знайшов науковий журнал і почав його читати. Так Бредлі дізнався про Ілона Маска і електромашини.

- Хм, - спочатку пробурмотів Бредлі, коли побачив заголовок, - навіщо ж нам потрібні електромашини, якщо люди ось так от вимикають світло.
Казка про електроенергію: хто такий Ілон Маск, і чому кіт Бредлі його так полюбив?
Але чим далі читав Бредлі, тим більше захоплювався Ілона Маском, який виробляє ті самі машини.

- Не може бути! - Промовив котик, коли дочитав статті. У цей самий момент в кімнату влетіла фея Марі.

- Привіт, Брєдлі! Чому ти так здивований?

- Привіт, Марі! Ти не уявляєш, але я тільки що прочитав неймовірну новину про Ілона Маска. Цей мільйонер рятує нашу планету! Ти знала, як бензин забруднює нашу атмосферу?

- Знала. Сила моєї палички постійно збільшується тоді, коли діти пересідають на велосипед. Я довго не могла зрозуміти чому, коли мама або тато відвозять дитину в школу на таксі, паличка не спалахує, а коли малюки відмовляються від таких поїздок на користь велосипеда, паличка завжди спалахує світлом. Здавалося, яке ж тут добро. Звичайний велосипед. А насправді велосипед - це не тільки весело, але ще і допомагає нашій природі залишатися чистою.

Казка про електроенергію: хто такий Ілон Маск, і чому кіт Бредлі його так полюбив?
- Ілон Маск випускає такі ж машини! На відміну від тих авто, які їздять на бензині, машини Ілона не забруднюють атмосферу. Ти собі не уявляєш, наскільки шкідливий для здоров'я повітря у великих містах. Наприклад, в Пекіні - столиці Китаю, люди навіть в масках по вулицях ходять через брудне повітря. Це все через машини і заводи. Але Ілон Маск - один з тих людей, які настільки люблять нашу планету, що віддають мільярди доларів на пошуки шляхів порятунку її. Ще він будує ракети, які допоможуть людству швидше відкрити таємниці космосу. І знаєш що, фея, яка виконує заповітні бажання? Тепер і у мене є заповітна мрія.

- Невже? Я завжди думала, що заповітні бажання можуть бути тільки у людей! А виявляється, воно є ще й у кота. Яке ж воно?

- Хочу зустрітися з Ілоною Маском і полетіти в космос.

Фея глянула на свою паличку і зрозуміла, що для виконання цього бажання у кота точно не вистачить сил. Але говорити про це котику фея не стала. Не хотіла його засмучувати. Але Бредлі продовжив дивувати її, нібито прочитавши думки.

- Але не думай, Марі, що я буду покладати надії тільки на твою паличку. Я вірю, що зможу досягти здійснення мрії сам. Також, як Ілон Маск домігся своєї мрії сам. Він народився в Південно-Африканській Республіці і самостійно навчився програмувати на комп'ютері в десять років! Значить і я зможу, правда? А ще у віці всього дванадцяти років він не тільки міг створювати комп'ютерні ігри, але ще і зумів продати їх! Одну за п'ятсот доларів!

- Який цілеспрямований юнак. Таким я завжди допомагаю виконувати бажання. Адже вони теж багато роблять для їх здійснення.

Бредлі глянув на фото Ілона в журналі і радісно зітхнув. У цей момент вдома нарешті включили світло. А котик швидко пробігся по квартирі і вимкнув світло в кухні і туалеті.

- Почну з меншого. Буду економити електроенергію, а значить і земні ресурси. - Промовив котик.

А після цього вони вирушили гуляти разом з феєю Марі.

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 7 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати