Казки для дітей » Казки про фею та кота » Казка про дівчинку Таню та кота, що милувався пакетом
Казки на ніч Казки на ніч про котика Казки про фею та кота

Казка про дівчинку Таню та кота, що милувався пакетом

Фея Марі прокинулася і потягнулася в ліжку. Вона встала і дістала з тумбочки, яка стояла поруч, чарівну паличку. Провела ній за своїми крилам - вони почали переливатися світлом чар, фіолетовий став ще яскравіше і красивіше. Потім Марі розчесала волосся чарівною щіткою - локони стали блищати ще сильніше.
Закінчивши, фея відчинила вікно і вдихнула свіже повітря, радіючи новому дню. Вона вистрибнула з вікна і підлетіла до джерела води в саду біля її будинку. Вона вмила обличчя, і воно стало ще миліше і чистіше. Щоки були рум'яними, губи червоними. Всі феї знали - щоб залишатися красивими, потрібно приділяти увагу своїй зовнішності, приділяти час собі. Тоді обличчя, волосся, плечі, спина, талія - ​​все наповнюється магією краси, адже краса - це енергія. Ще в дитинстві казка про маленьку дівчинку навчила фею доглядати за собою.
Але також фея Марі знала, що мало приділити вранці увагу собі. Також важливо прожити день, роблячи добро. Адже тільки так - здійснюючи обмін енергією, можна буде примножувати красу. Тільки так чарівна паличка феї зможе світитися добром і зможе виконувати бажання всіх дітей. І тільки так у неї буде завжди залишатися енергія для того, щоб світити красою.

Казка про маленьку дівчинку для дітей: читати

Марі полетіла виконувати бажання дітей і насамперед завітала до Тані. Таніне заповітне бажання - манна каша. Точніше відсутність манної каші в дитячому саду. Готували її там просто огидно. З грудочками і липку. Але найстрашнішим було те, що вихователька змушувала доїдати її до кінця. Тільки через це маленька дівчинка Таня не любила ходити в дитячий садок.

Марі прилетіла до Тані вранці і зрозуміла, що крихітна принцеса заслуговує на виконання бажання! Адже вона дарувала світові багато добра і любові, кожен день обіймала і годувала свою кішку, поливала квіти, годувала пташок, заплітала колоски мамі, хоча мамі чомусь косички не надто подобалися. Фея довго думала, як же виконати бажання Тані. Підлетіла до кухаря, але душа кухаря з дитячого садка була зовсім черства. Марі ніяк би не вдавалося перетворити манку у смачні ласощі за допомогою руки кухаря. Тоді фея підлетіла до виховательки і все зрозуміла. Марі покрутила паличку в руках і виконала бажання Тані. Вихователька отримала смс від свого коханого і розцвіла. А в цей же вечір пізніше коханий зробив виховательці пропозицію руки і серця! З того дня вона більше ніколи не кричала на дітей і не змушувала їх їсти несмачну манну кашу. А діти були дуже задоволені!
Витративши багато сил на вирішення завдання з бажанням Тані і манною кашею, Марі прилетіла до свого друга Бредлі. Вона була дуже рада тому, що тепер у неї з'явився такий тямущий друг, який постійно дізнається щось нове.
- Ходімо гуляти? - запитала фея Бредлі, залетівши до нього в будинок.
А котик тільки і чекав цієї пропозиції, адже йому так хотілося відчути свободу і зловити потоки життя на вулиці. Фея відкрила балкон, і вони з котом швидко опинилися на вулиці.
- Яка прекрасна весна! І як я радий, що ти прилетіла, Марі. - сказав Бредлі, дивлячись на дерева, зелену траву, слухаючи спів птахів, відчуваючи аромат квітів і відчуваючи під ногами не ламінат, а справжню прохолодну землю.
- Я теж дуже скучила за тобою Бредлі. Що нового ти дізнався за дні, в які ми не бачилися?
- Наприклад, я дізнався про Ілона Маска і тепер мрію про електромашини! Ти собі не уявляєш, але існують машини, які заряджаються від розетки і не завдають шкоди нашій природі!
- Неймовірно цікаво!
- Я розповім тобі про це наступного разу, а зараз, пробач, Марі, але я дуже хочу викинути всі думки з голови і просто насолодитися свіжим повітрям, шумом мого двору і запахом ранньої весни.
Фея все зрозуміла і замовкла. Кот все робив правильно. Шкода, що вона не завжди могла дозволити собі так зупинитися і насолодитися моментом, вдихаючи аромат весни. Але тепер поруч з Бредлі фея відчула необхідність так само розслабитися і розкрити свою душу обіймам природи. Однак, хвилин через 5 в мирні споглядання краси увірвався поліетиленовий пакет, які літав в повітрі.

Казка про дівчинку: як Таня допомогла природі

- Подивися, яка краса! - промовив Бредлі. Він дивився на те, як легкий пакет з легкістю кружляє в повітрі. Він нібито танцював танець, а потім зіткнувся з деревом і зупинився на ньому.
- Це зовсім не краса. Справа в тому, що пакети шкодять нашій природі. Якщо звичайні природні відходи швидко перегнивають в Землі, то пакети дуже довго. Наприклад, шкірка банана розкладеться за 6 днів, а пакет за 100-200 років! До того ж зараз цей літаюче диво приховує справжню красу дерев, які повинні розквітнути.
- Здається, я зрозумів, - промовив Бредлі, який також дуже любив природу і хотів зберегти її багатство.
Пакет раптово знову зірвався з гілки і полетів вниз на землю. Раптом вже на землі його підхопила та сама дівчинка Таня. Вона поверталася з садка дуже радісною і щасливою, адже у той день її ніхто не змушував їсти манку. Їй зовсім не важко було підняти пакет і покласти в сміттєвий бак. У цей момент паличка феї засвітилася ще сильніше, адже Таня заслужила на виконання ще одного бажання.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

4 коментарі

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати