Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про кошеня
Казки на ніч Казки на ніч про котика

Казка про кошеня

Кошеня Тимошка дуже любив маму і тата. Вони давали йому молоко щодня, а ще ловили рибу і клали прямісенько в рот. Часто мама навіть жувала рибу для Тимошки, адже його зуби щойно прорізалися. Казка про кошеня розповість про те, як одного разу нашому герою довелося подорослішати.

Казка про кошеня читати

Одного разу на галявині біля річки, де жила родина Тимошки, почався дощ. Вода з неба капала все сильніше і сильніше. Котики ховалися в своєму будиночку, але вітер був такий сильний, що дах почав протікати, а потім і зовсім полетів геть. Мама Тимошки вкрила собою сина, а тато намагався утримати стіни будинку. Дощ перетворився на справжній ураган. Минуло кілька годин. Коли Тимошка прокинувся, побачив навколо ліс. Його батьків не було поруч. Кошеня зрозумів, що загубився. Вітер заніс його далеко від дому.

Малюк почав прокладати собі шлях, але був дуже невпевнений в тому, куди ж йти. Він ніколи не вчився визначати, де знаходиться захід, а де південь. Він не вмів спілкуватися з іншими тваринами, не знав, хто небезпечний, а з ким можна подружитися і розпитати про дорогу додому. Тимошці було дуже страшно. Він йшов вперед і плакав, а потім сліз в очах стало так багато, що довелося зупинитися і жалібно нявкати посеред лісу. У цей момент до кошеняти підійшла Лисиця.

- Який милий котик! Чому ж ти плачеш?!
- Я загубився. Я не знаю, де мої мама і тато.
- А підемо до мене в будинок! Я буду твоєю мамою!
- Але у мене вже є мама.
- Але у мене тобі буде краще. Я буду тобі давати молочко, рибку, а ще у мене є цукерки. Будеш дивитися у мене мультики.
- А дах у твоєму домі міцний?
- Дуже міцний!

Казка про кошеня знову повернулася! Тимошка дуже любив свою сім'ю і хотів повернутися, але не знав як. А пропозиція Лисиці йому дуже сподобалося, адже сидіти під дахом було краще, ніж залишатися в холодному мокрому лісі.

У Лисиці Тимошка дійсно міг цілий день дивитися мультики і їсти цукерки. Але одного разу він підслухав розмову Лисиці і Вовка.
- А потім я запечу його в духовці з ананасами!
- Ще ніколи не їв молодих котиків!
- А я вже їла! Вони дуже смачні!

Тимошка не повірив своїм вухам. Він озирнувся навколо. В будинку Лисиці було так тепло і затишно, що не хотілося вірити в те, що вона може запекти саме його. Тому кошеня запевнело себе у тому, що розмова йшлась не про нього, він спокійно сів у крісло і продовжив дивитися відео на YouTube. Наступного дня Тимошка побачив у Лисиці книгу "101 рецепт смачних кошенят". Але знову не повірив тому, що така добра і усміхнена дама не може завдати йому шкоди. Адже якщо вона зла, навіщо дає йому багато смачної їжі і гладить по голові, як мама?

Наступного дня Тимошка побачив, як лисиця розігріває духовку.

Казка про кошеня для дітей

- Котик, я набрала тобі повну ванну з пінкою! Купайся добре! Помий вушка, лапки! – з посмішкою сказала Лисиця. Тимошка зайшов у ванну і подивився у вікно. Ліс був темний і лякаючий. Але лізти у воду теж зовсім не хотілося. Він не знав, що йому робити. Але раптом побачив на вікні метелика.

- Метелик, а в лісі страшно?
- Звичайно, страшно.
- А я вже було хотів туди тікати.
- Але ж це чудово, коли страшно! Це цікаво! Ніколи не знаєш, що тебе чекає на наступному повороті дерева. Ліс робить тебе сильнішим. Коли ти сильний, то вже не так страшно.
- Але ж там потрібно самому знаходити собі їжу! - заперечив котик.
- Але ж і це цікаво! Їжа кожен раз різна, а твоє вміння полювати стає краще з кожним днем. Голод змушує тебе долати лінь.
- Але тут мені приносять їжу просто так кожен день!
- Знаєш, я не вірю, що щось буває "просто так". Тільки мама може давати тобі щось просто так. А інші скоріше за все дають тобі щось, щоб потім забрати ще більше.
- Але ж Лисиця сказала, що вона моя мама.
- Дорогенький, мама в житті лише одна, хто б що не казав.

Метелик полетів, а котик прийняв своє перше доросле рішення - втекти. Лисичка в цей час якраз розігріла духовку і нарізала ананаси, якими хотіла нафарширувати свою нову жертву. Коли вона відкрила двері у ванну, Тимошки вже не було. Так почалось справжнє доросле життя кошеня. Спочатку йому було складно, але потім він зрозумів, що доросле життя - це дійсно цікаво! Адже ліс – це тисячі можливостей!

Автор - Сурженко Маргарита

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати