Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Лисицю та Інстраграм
Cмішні казки на ніч Cучасні казки на ніч Казки на ніч Короткі казки на ніч

Казка про Лисицю та Інстраграм

Лиса Ліза жила в лісі і не любила нічого робити. Багато її подруг старанно вчилися, щоб здійснити свої мрії. Хтось старанно працював. Деякі займалися благодійністю і допомагали іншим тваринам, від чого їх серце ставало добрішим. Але ось Ліза нічого не любила робити. Вона вірила, справжня лисиця - руда хитрунка, і все до неї має прийти з допомогою її чар і кмітливості. Наша казка про лисицю розповість, чи спрацювала хитрість Лізи.

Казка про лисицю читати онлайн для дітей

Ліза добре знала, що якщо завантажити додаток Інстаграм, можна познайомитися з багатьма тваринами з сусідніх лісів і полів. Їй дуже сподобався цей додаток, і вона вирішила наповнити і свою сторіночку цікавими фотографіями. Для цього вона взяла в оренду дорогі сукні і пішла з подругою Дашею фотографуватися в дорогі ресторани і біля дорогих машин. У шапці свого профілю лисичка вказала, що вона баронеса і модель.
- Але ж в нашому лісі всі знають, що ти звичайна лисиця, - говорила їй подруга, фотографуючи біля чужих машин.
- Проте в Інстаграмі ніхто не знає, хто я. Люди там вірять тому, що бачать і читають. Написано модель - значить модель.

Після того, як Ліза опублікувала свої фотографії, до неї прийшла слава. Їй почало писати багато звірів з різних лісів. Але кожен їй був не до душі. В одного фотографії були зроблені на телефон з поганою камерою. Ну як можна жити в двадцять першому столітті і мати камеру поганої якості? Ганьба. У кого-то фотографії були зроблені з велосипедами. Ну як можна в столітті красивих машин фотографуватись з ровером? Руку і серце Лізі пропонували зовсім не барони і не бізнесмени. Але раптом одного разу їй написав Вовк з сусіднього лісу. Лисиця одразу ж закохалася.
- Ти тільки подивися на нього, - хвалилася Ліза Даші. - На гарній машині, багато подорожує, з тоненьким телефоном, друзів у нього багато, красивий, спортом займається. Пише мені, що я приголомшлива жінка, що хоче звозити мене на побачення і пізнати краще. Я ж казала, щоб отримувати найкраще в цьому житті, потрібно бути лисичкою.

Лиса взяла одну сумочку і відправилася в подорож з Вовком. Прилетівши до Вовка, вона заявила, що її багаж втрачено і тому потрібно терміново купити новий одяг. Але Вовк не поспішав купувати їй все те, чого вона хотіла. Він сказав, що його багаж теж втратили, а з ним і всі гроші. Лисиця була дуже засмучена. Але вирішила не втрачати даремно час, а швидше зробити красиві фотографії в новому лісі. Вона дала Вовкові свій дорогий телефон - найціннішу річ, яка у неї була. Вони ходили по красивому лісі, фотографувалися біля озера, піднімалися по горах, зустріли захід.
- Як добре з тобою гуляти, - сказала Лисиця. - Але може бути вже підемо в наш готель спати?
- Давай трохи відпочинемо і підемо, - посміхнувся і сказав красивий Вовк.
Лиса послухалася, прилягла йому на плече і заснула. А коли прокинулася, не побачила ні Вовка, ні свого телефону, ні сумочки. Повернувшись додому Ліза вирішила видалити свою сторінку в Інстраграмі і більше ніколи не намагатися здаватися тією, якою вона не є насправді.

Наша казка про лисицю підійшла до кінця.
Бажаємо вам на добраніч!

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати