Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про унітаз
Cмішні казки на ніч Казки на ніч

Казка про унітаз

Єнот В'ячеслав жив в чарівному лісі, де існувала традиція ловити рибу. Ось тільки зазвичай рибу ловили з унітазу. Коли В'ячеслав був маленьким, його це не бентежило. Він і сам любив взяти вудку і посидіти біля унітазу з татом, поговорити про життя, почекати улову. Правда, ще жодного разу у нього не вийшло нічого зловити. Та й ні разу не бачив, як якийсь улов міг би показати тато або сусіди. При цьому в лісі часто ходили легенди про те, як хтось піймав величезну рибу і їв її кілька днів, плямкаючи від божественного задоволення. Казка про унітаз розповість про те, як єнот В'ячеслав навчився ловити рибу в озері і перестав вірити в стереотипи.

Казка про унітаз для дітей читати онлайн

Чим старше єнот ставав, тим очевидніше йому було, що в унітазі не водиться риба. Адже зазвичай туди ходять справити нужду, потім промивають все це в каналізацію. Ну як з відходів єнотів може з'явитись риба? Тут явно було щось не те.

- Тато, а чому все ловлять рибу з унітазу?
- Так робив твій дідусь і дідусь твого дідуся. Всі так роблять.
- Ти хоч раз зловив рибу в унітазі?
- Звісно! Багато разів!
- Але чому тоді ми ні разу не їли рибу?
Папа В'ячеслава почервонів від сорому, і єнот зрозумів, що батько бреше. Але він не став засуджувати тата, адже в чарівному лісі всі постійно брехали про улов. Єноти явно робили це не спеціально, а лише тому що навчилися від інших же єнотів. Але в той день В'ячеслав вирішив покласти край брехні і марної витрати сил. Він вирішив довести те, що це всього лише дурна казка про унітаз і насправді риби там немає.

В'ячеслав почав підходити до рибалок і задавати їм питання.
- Ви хоч раз щось зловили тут?
- Звісно! - брехали ті в унісон.
- Ну покажіть тоді свій улов.
- Сьогодні нема. Але я чув, що в південній частині лісу сьогодні дуже хороший улов.

Єнот відправився на самокаті в південну частину лісу, але там теж ні в кого не клювало. Проте ходили казки про те, що сьогодні клює в північній частині лісу.

На наступний день В'ячеслав озброївся аргументами і спробував довести рибалкам, що неможливо зловити рибу з унітазу. Він пояснював це за допомогою фізики, хімії, інженерії, за допомогою логіки, гумору, метафор. Але нічого не спрацювало. Рибалки не хотіли вірити єноту і продовжили ловити рибу з унітазу.

Розчарувавшись, єнот пішов відпочити біля озера і побачив чайку. Вона щось тримала в дзьобі. Спочатку В'ячеслав навіть не зрозумів, що це. Але потім впізнав рибу.

- Чайка, невже ти їси рибу?
- Так!
- Але де ти взяла її?
- Ну точно не в унітазі.
- А де?
- Там, де її повно. В озері.

Єнот підбіг до озера і побачив там величезну кількість різної риби. Він відразу ж побіг додому, взяв вудку і прибіг назад. За кілька хвилин наловив повне відро риби на будь-який смак. Вдома батьки були шоковані. Вони ще ніколи не бачили так багато риби.

- Де ти знайшов такий унітаз?
- Так кажу ж вам, в унітазі риби не зловиш! Я зловив рибу в озері!
- Навіщо ти брешеш? - засмутилася мама.
- Всі знають, що риба є тільки в унітазах! - відповів тато.

А Єнот просто склав руки і зрозумів, що навіть з відерцем риби в руках він нічого не доведе батькам.
- Мама, а ти хоч знаєш, як рибу готувати?
- Ще ні разу пробувала, але сподіваюся нескладно.

Риба в той день вийшла несмачною, більшу її кількість довелося викинути. В'ячеслав з тих пір не намагався довести єнотам про те, що рибалка в унітазі неефективна і марна. Він навчився готувати рибу і тепер приходить до озера раз в тиждень, ловить трохи рибки, сам же її запікає на багатті і їсть. При цьому радіє природі, тиші, спокою, смаку риби і компанії чайок, які розуміють його краще за інших.

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

1 Comment

Клацніть сюди

  • Боже, казка про мене ))))
    Коли почала працювати з установками і говорити що вже винайшли супер методику за допомогою якої можна самостійно працювати зі своїм емоційним станом, установками, змінити своє життя, всі доказували “що риба є тільки в унітазі” в моєму житті зміни за змінами, а люди й досі з тими ж віруваннями. Тож я сама “готую рибу, сама їм”….поки що))))

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати