Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Міккі і Мінні: як мишенята на рибалку ходили
Казки на ніч

Казка про Міккі і Мінні: як мишенята на рибалку ходили

Маленькі мишенята Міккі та Мінні були найкращими друзями та понад усе любили проводити час разом. Кожного разу вони вигадували нову цікаву пригоду, тому їхнє життя було сповнене розваг та веселощів так, що нерозлучній парочці заздрили інші мешканці казкової країни. Здавалося, друзі ніколи в житті не сварилися і навіть не сперечалися. Але насправді це не зовсім так: звісно були у Міккі та Мінні суперечки і непорозуміння, але мишенята знали головний секрет міцної дружби – вміти визнати свою неправоту та перепросити за образи. Саме про це і розкаже сьогоднішня казка про Міккі.

Казка про Міккі Мауса: що робити, щоб рибалка була вдалою

Як ми вже знаємо, Міккі та Мінні обожнювали вигадувати різноманітні пригоди та розваги. Сумний настрій був невідомий цим маленьким жвавим мишенятам. У будь-якій ситуації вони не втрачали почуття гумору, робили все разом та багато жартували.
Так було і цього разу, але раптом щось пішло не так. Можливо жарти та шум не завжди є доречними? Але про все по-порядку:
Одного разу Міккі та Мінні Маус вирішили піти на рибалку. Вони заздалегідь приготувалися до цієї захоплюючої пригоди: придбали вудочки, запаслися наживкою, а також не забули і взяти кілька сендвічів для себе, адже вирушали на природу на цілий день. Мінні, переживаючи, аби не було сумно, взяла і маленький музичний плеєр з улюбленою музикою Міккі: вона так любила робити сюрпризи!
З самого ранку друзі вирушили до річки з чудовим настроєм: день обіцяв бути чудовим! Але вже за кілька хвилин настрій Міккі погіршився. Причиною було те, що риба зовсім не клювала. В тому, що в цьому місці риби є вдосталь мишеня не сумнівалося: Дональд Дак вчора приніс надзвичайну здобич, якою усі захоплювалися. Сьогодні Міккі планував повернутися з не меншим уловом, але це йому не вдавалося. Саме тому йому було сумно і прикро. Ще й Мінні ніяк не замовкала, постійно розказуючи жарти та переповідаючи веселі історії. Раз у раз її голосний сміх лунав над усією річкою і лише Міккі було не до веселощів.
Раптом мишенятко зрозуміло: це ж у всьому вина Мінні, адже на рибалці не можна шуміти, щоб не налякати рибу. Але замість того, щоб спокійно пояснити це подрузі, Міккі чомусь на неї нагримав.
Бідолашна Мінні не розуміла, що відбувається, адже жарти вона розповідала лише для того, щоб підняти Міккі настрій. Побачивши, що це не діє, вона вирішила ввімкнути музику, чим остаточно роздратувала друга:
- Забирайся додому! – закричав Міккі. – Мало того, що цілий день лише тебе чути, то тепер ще й музикою усю рибу розлякала! Це ти зіпсувала рибалку, більше нікуди з тобою не піду!
- Ну й не треба, - ображено відповіла Мінні. Вона не розуміла, чому Міккі розлютився і була дуже обурена його невдячністю.

Казка про Міккі Мауса: читати про головний секрет міцної дружби

Саме з таким настроєм Мінні поверталася додому, як раптом зустріла Дональда Дака. Щойно він запитав, як у неї справи і поцікавився, чому вона гуляє сама без Міккі, Мінні навернулися на очі сльози і вона все розказала про невдалу рибалку та роздратованого друга.
Дональд Дак засміявся і заспокоїв ображене мишеня, розказавши, що головним секретом рибалки є тиша. Мінні, не знаючи про це, багато шуміла і дійсно зіпсувала рибалку. Їй стало дуже соромно, тому вона вирішила повернутися до свого друга та попросити вибачення.
Тим часом, справи у Міккі просувалися ще гірше. Риба не клювала і день був остаточно зіпсутим. Мишеня зібралося хоча б пообідати, але, як виявилось, їсти на природі самому було зовсім нецікаво. Міккі згадав про чудовий пікнік, який організувала Мінні минулого тижня, і збагнув, що часто саме її жарти та ідеї були запорукою гарного настрою.
Йому стало соромно за те, що наговорив своїй подрузі. Адже міцна і справжня дружба головніша будь-якої рибалки.
Не довго думаючи, він кинувся доганяти Мінні і побачив, що вона саме повертається до річки.
- Вибач мене, будь ласка! – одночасно вигукнули мишенята і від цієї синхронності голосно засміялися!
Вони зрозуміли секрет міцної дружби, яка полягає не лише у постійному перебуванні разом, але й у вмінні зрозуміти свої помилки та вибачитися. В обох мишенят знову піднявся настрій і вони повертались додому, сміючись плануючи наступну цікаву пригоду.

 

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати