Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про свинку Пеппу: читати про те, як свинка стала на шлях фемінізму
Cучасні казки на ніч Казки на ніч Казки на ніч для дівчини

Казка про свинку Пеппу: читати про те, як свинка стала на шлях фемінізму

Свинка Пеппа – героїня однойменного мультфільму, яку обожнюють діти по всьому світу. На сорок різних мов було перекладено промови рожевої свинки, її батьків, брата і друзів. Сто вісімдесят країн вже познайомилось з творчістю мультиплікаторів. Пеппа щира, весела, дотепна, прямолінійна і наївна. Вона дуже любить своїх родичів і друзів. Мало хто знає про те, що живе улюблена героїня не лише на екрані, існує також і казка про свинку Пеппу. В ній розповідається про те, що одного дня краса може зникнути, тому не варто турбуватись виключно про неї.

Казка про свинку Пеппу

Якось свинка прийшла до тата і сказала, що більше не буде вчити уроки.

– Навіщо їх вчити, якщо я виросту і буду чиєюсь дружиною? Я буду варити борщ і суп, навіщо мені ця математика. Жінка не має бути розумною і занадто багато знати. Жінка має бути гарною. Я – богиня. – ось що сказала свинка татові Свину.

– Але ж доню, а як же ти і твій внутрішній світ? Невже ти не хочеш вирости і стати не просто дружиною, але й особистістю?

– Я знаю лише те, що мій час не безмежний. Якщо я буду витрачати його на красу, то на мене буде звертати увагу більше успішніших чоловіків. А якщо я буду витрачати його на знання, то нічого доброго з цього не вийде.

Тато і мама сумно подивились один на одного. Вони були занадто мудрими для того, щоб доводити свинці зворотнє. Вони просто вирішили поспостерігати за нею і почекати. Тим часом свинка перестала вчити всі уроки. Вона була приємно здивована тим, що батьки за це її не сварять. Це додало ще більше впевненості у собі.

Пеппа прийшла до школи і тихо сіла позаду всіх. Вона дуже боялась, що вчителька покличе її до дошки. Сиділа тихо і нічого не слухала, лише ховалась за головами учнів, що сиділи попереду. На щастя, Пеппу не викликали відповідати, а після дзвоника вона була дуже щаслива. Та виявилось, що радіти рано. Свинка заговорила з своїми друзями, а вони ніби не помічали її.

– Вовчику Денні, справді ж погодка неймовірна! – промовила вона і у відповідь нічого не почула. Денні навіть не подивився на подругу. Тоді Пеппа підійшла до інших друзів, її ніхто не помічав. Вона не розуміла, що відбувається. Невже весь клас вирішив її ігнорувати?

4_270

Тоді свинка вийшла на вулицю і побачила, що на лавочці відпочиває дідусь Пес. Він то точно підтримає з нею розмову і зауважить, погода неймовірно прекрасна.

– Добрий день, дідусь Пес! Що ви читаєте? Правда ж погода така гарна, можна сидіти на вулиці і читати, слухати пташок, радіти сонечку!

Пес і оком не моргнув. Пеппа дуже засмутилась. Що ж відбувається? Чому її ніхто не помічає? Невже це сон? Невже вона стала невидимкою? Повернувшись додому, свинка заплакала.

– Якщо я невидимка, хто ж помітить мою красу?

Але Пеппа була занадто життєрадісна, щоб довго плакати. Тому вона швидко прийшла до тями і вирішила нарешті вивчити уроки. Краще займатись корисною справою, ніж занадто довго лежати і плакати. Коли всі завдання були виконані, Пеппа спустилась вниз.

– Мій пончик, чому ти не в школі? – спитав тато Свин.

– Тато! Ти мене бачиш! Уявляєш в школі мене ніхто не бачив. А як тільки я вивчила всі домашні завдання, ти мене помітив.

– Це все через те, що справжню свинку можна помітити лише тоді, коли вона розумна. Краса зникає з часом, сьогодні вона є, завтра її нема. А ось твій розумі і мудрість завжди зможуть зробите тебе видимою і існуючою. Я впевнений, тепер тебе помітять в школі всі-всі-всі.

Свинка побігла до школи наступного дня. Її дійсно всі почали помічати і посміхатись їй. Хоча на ній була стара сукня, її любили зовсім не за те, як вона виглядає. Відтоді Пеппа вирішила, що вона буде розвиватись гармонічно. Витрачати час і на розвиток своєї краси, і на розвиток свого інтелекту.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати