Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про телевізор
Казки на ніч

Казка про телевізор

Сім'я хлопчика Дениса жила бідно, у них не було навіть телевізора. Через це Денис постійно сумував і відчував себе погано. Він виходив на вулицю до друзів, а вони постійно обговорювали нові мультики, які бачили по телевізору. Хлопчикові здавалося, що він самий відсталий від них і дуже нерозумний. Адже постійно не розумів, про що говорять інші діти. Казка про телевізор розповість про те, як Денис навчився обходитися без техніки.

Казка про телевізор для дітей

Друзі Дениса ніколи не кривдили його, вони розуміли, що у хлопчика немає телевізора, але дуже любили його. Але одного разу в їх компанії з'явився новенький. Артем переїхав до хлопців у двір зовсім недавно, він відразу не полюбив Дениса і почав з ним конкурувати. Коли Артем дізнався про те, що у його ворога немає телевізора, він зрадів і почав його дражнити. Часто спеціально піднімав теми про нові мультиках, щоб позлити Дениса.
- Тільки у відсталих вдома немає телевізора! - сміявся Артем.
- Сам такий, - відповідав Денис.
- Я не такий, адже у мене є телевізор. Я дивлюся його кожен день і знаю всі новини, все серіали, всі кліпи бачив і всі мультики. А для тебе казка про телевізор ніколи не стане реальністю!

Денис дуже злився. Він вирішив в щоб не стало вирости і купити собі найбільший в світі телевізор, а можливо і цілий кінотеатр. Він точно знав, що досягне мети. Якось раз Денис підійшов до тата, який читав книгу, і запитав:
- Папа, що потрібно робити, щоб стати багатим і дозволити собі купити телевізор?
- Чому ти вирішив, що телевізор - це ознака багатства?
- Тому що він дорогий і красивий.
У нашому будинку є так багато красивих і мудрих книжок. Хіба твої вечора бувають нудними? Ти ж так любиш читати, багато знаєш!
- Люблю. Але я все-одно дурний, адже у мене немає телевізора!
- Навпаки, ти дуже розумний! Рідко багатства отримують ті, хто постійно дивиться телевізор.
- Ти думаєш, якщо я буду багато читати, я зможу вирости і купити телевізор?
- Звичайно!
Денис продовжив читати щовечора, поки інші діти проводили свої вечори з мультиками. Минуло багато років і казка про телевізор могла б здійснитися. Денис був дуже розумним хлопчиком, потім розумним студентом, а потім почав працювати і заснував свій бізнес. Він навіть здійснив свою мрію та відкрив кінотеатр. Одного разу, він зустрів там свого колишнього знайомого - того самого Артема, який прийшов на перегляд фільму в кінотеатр.

- Як давно я тебе не бачив! - сказав Артем! - А я ось прийшов подивитися кіно. Намагаюся не пропускати жодної прем'єри. Ти теж прийшов дивитися фільм?
- Я власник цього кінотеатру, тепер мені приносить гроші любов людей до фільмів. Але вдома у мене до цих пір так і не з'явилося телевізора! Та й своїм дітям я не дозволяю дивитися багато мультиків на ноутбуці, вони зайняті спортом, навчанням і іграми у дворі з друзями.
- А мої діти постійно грають в планшеті. Але не думаю, що це погано.
- Кожному своє! - відповів Денис.
Тоді він зрозумів, що відсутність телевізора в дитинстві допомогло йому досягти всіх висот. Якби він постійно дивився мультики, у нього б не було часу вчитися і бажання досягати мети і заробляти гроші.
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати