Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про цуценячий патруль або друзі знаходяться у біді
Казки на ніч

Казка про цуценячий патруль або друзі знаходяться у біді

Пригоди малюка Райдера і команди веселих та пустотливих песиків, які в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу тим, хто її потребує, відомі кожній дитині завдяки популярному мультфільму. Але читати про цуценячий патруль не менш цікаво, ніж переглядати веселі історії на екрані. Переконайтеся в цьому самі.

Цуценячий патруль: читати про нові пригоди хороброї команди

Коли пролунав сигнал тривоги, Зік Райдер, як звичайно, сидів у штаб-квартирі та обдумував варіанти поліпшення координації між учасниками патруля. Хлопчикові хотілося, щоб реакція цуценят у разі лиха була миттєвою, адже мету свого життя він вбачав у порятунку інших. Він був настільки добрим і щирим, що іноді навіть допомагав кошенятам-хуліганам з команди «Котострофа», які все життя тільки те й робили, що придумували різні капості для цуценячого патруля.

36c009a3b30d9c2a58f980aa44e7a9a2

Ледь почувши сигнал прохання про допомогу, хлопчик відразу оголосив тривогу з цуцефону, чим зобов’язав рятівників негайно прибути в штаб. Цього разу їхньої допомоги потребувало маленьке кошеня, яке залізло на дерево і не могло спуститися на землю.

За лічені хвилини в штаб-квартирі з’явилися всі цуценята, окрім Маршала.

– Дуже дивно, що наш компаньйон спізнюється, – засмутився Райдер. Хлопчику було прикро, що система сповіщення і реагування все ще не є ідеальною.

– Можливо з ним щось трапилось, адже це так не схоже на Маршала, – поспішив заступитися за кращого друга Гончик.

– Потім розберемося, зараз перед нами стоїть завдання врятувати нещасне кошенятко, – скомандував Райдер.

– Загін цуценят до справи готовий!

Цуценячий патруль дружно кинувся на допомогу. Уже за кілька хвилин перелякане кошеня обіймало маму та щиро обіцяло більше не лазити по деревах.

– Відважним цуценятам все-все по зубах! – виголосив Райдер головний девіз команди. Малюк був дуже задоволений тим, як спрацював патруль, але в той же час його турбувало, куди ж міг подітися Маршал. Тому Зік вирішив все з’ясувати. Однак вирушити до будинку далматинця він не встиг, оскільки в цьому його випередили Гончик і Робо-пес. Цуценята відвідали Маршала, який був їхнім кращим другом, і поспішали тепер з поганими новинами: песик застудився і серйозно захворів.

30b

Казка цуценячий патруль: читати про важливість взаємодопомоги

Новина про те, що хоробрий рятівник і постійний учасник команди цуценячого патруля сам потребує допомоги, розлетілася миттєво. Поки песики вирішували, чим же допомогти другу, до будиночка Маршала вишикувалася черга: всі звірятка, яким коли-небудь допомагав Маршал і його команда, поспішали відвідати хворого. Зайчики несли моркву, адже вітаміни дуже корисні при застуді, ведмежатко прийшло з маленькою бочечкою меду, а фермер Ел і фермерша Юмі – зі смачним малиновим варенням.

1

Райдер і цуценята не очікували такої уваги, тому були дуже зворушені бажанням допомогти їхньому другові. Але найбільше здивувався сам Маршал. Йому було дуже приємно розуміти, що про нього пам’ятають і дбають. Тим паче, серед відвідувачів була навіть сама пані мер, що, безсумнівно, дуже почесно. Дізнавшись про хворобу сміливого далматинця, вона перш за все викликала до нього ветеринара Кейті, а потім вирішила переконатися, що цуценятку стало краще на власні очі.

Кейті оглянула Маршала і призначила лікування. Цуценятко пішло на поправку дуже швидко, адже найбільш цілющими і помічними ліками була допомога і підтримка друзів.
Коли Маршал нарешті видужав і прийшов у штаб-квартиру, готовий допомагати іншим, малюк Райдер почував себе найщасливішою людиною. Адже ситуація із хворобою друга вкотре підтвердила важливість взаємодопомоги і справи, якою вони займаються.

 

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати