Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Бен Тена
Казки на ніч

Казка про Бен Тена

Бен Тен прокинувся та побачив, що на ньому не його улюблений годинник, а крекл-вотч. На його руці красувався модний, розумний годинник від відомого бренду, але де ж поділися Омнітрікс? Саме він давав хлопчику силу перетворюватися в інопланетні сутності і боротися зі злом. Казка про Бен Тена розповість про те, як хлопчик втратив Омнітрікс.

Казка про Бен Тена для дітей

Бен Тен, побачивши підміну годинника, швидко прибіг до Гвен.
- Мені здається чи це не мій Омнітрікс? - схвильовано запитав він у неї.
- Дійсно, це ж модний гаджет. Про нього мріють всі мої однокласники. Тобі не подобається?
- Гвен, прокинься! У мене зник Омнітрікс! Якщо зараз на нас нападе інопланетна сутність, як я буду боротися з нею?

В цю ж хвилину в двері хтось подзвонив. Гвен подивилася у вічко і побачила там желейного інопланетянина-мутанта. Раніше Бен Тен міг легко перемогти його, перетворившись в людину-вогонь. Але тепер на ньому був тільки крекл-вотч.

- Бен, що ти можеш зробити з желейні монстром в цьому годиннику?
- Зараз подивлюся. Я можу дізнатися свій пульс. Він високий. Кількість кроків. Можу розплатитися за покупки за допомогою годинника. Прочитати повідомлення.
- Бен, желейний монстр вже лізе в дверний проріз.

Дійсно желейний монстр почав пролазити в дверні щілини і рости. Зовсім скоро він міг повністю заповнити собою всю кімнату. Стрибати з десятого поверху було поганою ідеєю, але і залишатися в квартирі з желейним монстром було самогубством.

- Я вигадав! - Бен Тен за допомогою годинника швидко знайшов в інтернеті інформацію про те, чого бояться желейні монстри. - Він боїться яєчного жовтка і лоскоту. Гвен, неси з холодильника яйця і кидай в нього. А я буду його лоскотати.

Через десять хвилин вони побороли монстра. Ось тільки вся квартіка Гвен була в залишках желе і яєць.
- Тепер моє житло схоже на курник. Бен, якщо ти і далі будеш шукати в інтернеті про те, як убити монстрів ... Казка про Бен Тена перетворитися на кошмар! Тобі потрібно терміново повернути годинник!
- Здається, я згадав, де втратив годинник! В басейні!

Бен Тен зняв годинник і поклав в ящик для зберігання. А в сусідньому ящику був годинник іншого хлопчика, який плавав у басейні. Залишилося тільки знайти того хлопця. Шукати довго не довелося. У новинах показували вогняну людину, який сидів в центрі міста і плакав.

- Ааа, врятуйте мене, я горю. Мені страшно, ааа - вогнена людина і плакав, і кричав.

Гвен і Бен Тен швидко побігли рятувати хлопчика, який уявлення не мав, як поводитися з Омнітріксом. Вони швидко відвели вогняну людини в безпечне місце, заспокоїли, а потім помінялися годинами.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати