Казки для дітей » Страшні історії » Страшна історія про Момо
Страшні історії

Страшна історія про Момо

Батьки Маші повинні були поїхати на дачу. Вони завжди брали дівчинку і її брата Артема з собою. Але Маша дуже попросила в цей раз залишити її вдома. Вона намовила брата прикинутися хворими і сказати, що у них болять животи. Маші дуже не хотілося їхати на дачу і допомагати батькам поливати помідори, огірки та капусту. Фруктів та ягід там ще не було, а працювати було лінь. Батьки залишили дітей вдома самі, але сказали не включати телевізор після дванадцятої ночі, а спати в цей час. Адже інакше страшна історія про Момо могла ожити. Маша пообіцяла не підходити до телевізора і гаджетів і простежити за братом. Але, звичайно, дівчинка схитрила, і їй довелося поплатитися за свій обман.

Страшна історія про Момо для дітей

Весь день Маша нічого не робила. Вона не погодувала молодшого брата, не поприбирала, не робила уроки. Маша лише сиділа в гаджетах, а потім лягла спати. Артем був слухняним, він зробив уроки і полив квіти, а потім навіть сам собі посмажив яєчню вперше. О десятій вечора він уже переодягнувся в піжаму і ліг спати, він боявся страшну історію про Момо, тому мріяв скоріше заснути. А ось Маша не могла заснути, адже мало рухалася днем ​​і виспалася. Тому їй було дуже нудно. Телефон набрид, і вона вирішила включити телевізор.

- Тільки вимкни його в дванадцять, - попросив брат.
- Звичайно, вимкну.

Маша дивилася страшні історії на ніч по телевізору. Вона бачила вбивства, крадіжки, привидів, але не вимикала телевізор. О дванадцятій ночі раптово на екрані з'явилася фільм з колодязем. Маша перемкнула на інший канал, але колодязь залишився перед нею. Вона вимкнула телевізор, але колодязь все ще був на екрані, Маша дуже злякалася. З криниці почала лізти дівчинка Момо з довгим волоссям, яке закривало обличчя.

- Тепер я буду сестрою твого брата! - сказала дівчинка.
Маша закричала і залізла під стіл. Страшилка про Момо ожила, коли та вилізла з телевізора і полізла по квартирі в кімнату Артема, який спав. Маша повинна була захистити брата, але їй було дуже страшно. Тому Момо схопила сплячого Артема і потягла в колодязь. Тільки після цього зображення зникло на екрані. Дівчинка побігла в кімнату Артема, але ліжко була порожнє. Вона дуже злякалася і дзвонила батькам. Вони примчали з дачі і почали всюди шукати сина.
- Що трапилося?
- Він просто зник.
- Але як же так, як він міг просто зникнути?
- Не знаю, - Маша так і не зізналася про те, що порушила заборону батьків і дивилася телевізор вночі. А її брата так ніколи і не знайшли.
Страшна історія про Момо, читати онлайн яку ви могли на нашому сайті, закінчилася сумно, але вам ми бажаємо тільки позитивних і солодких снів!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

2 коментарі

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати