Казки для дітей » Казки на ніч » Кращі страшилки: читати перед сном не рекомендуємо
Казки на ніч Страшні історії

Кращі страшилки: читати перед сном не рекомендуємо

Шанувальники страшилок ХХ і XXI століття добре знайомі з такими відомими персонажами, як Чорна рука, труна і кішка. Ці герої і сьогодні продовжують наводити страх на тих, хто вперше про них чує, але настав час поповнити їх список новими жахливими історіями, здатними довести будь-якого читача до істерики. Тільки не варто нижче повідані страшилки читати на ніч своїм молодшим сестрам і братам, інакше є ризик отримати неспокійну ніч через кошмари, які будуть їм снитися і викликати їх моторошні крики.

Читаємо страшилки з натяком

Найкраще, коли в страшній історії не описується весь кошмар в деталях, а на нього є тільки явний натяк. Якщо ми саме такі читаємо страшилки, то навіть найсміливіші і найдосвідченіші з нас можуть відчути той самий справжній тваринний жах.
Перша історія про темряву. В одній родині жив хлопчик, який настільки боявся темряви, що спав тільки при включеному світлі. Минуло кілька років і батьки почали вимагати, щоб він подорослішав. Після того, як він засинав, тато або мама приходили в його кімнату і вимикали світло. Але одного разу перед вихідними, батьки поїхали на цілий тиждень, залишивши його одного. Увечері, поки не стемніло, хлопчик вирішив подивитися страшилки - на ніч читати їх він міг тільки при включеному світлі. Саме так було й на цей раз. Після телевізійних страшилок, хлопчик прочитав декілька історій при включеному світлі, тому йому не було страшно. Коли він ліг у ліжко, світло теж залишив включеним, і страшно йому знову не було. Але ось посеред ночі, коли він прокинувся, до нього прийшов не просто страх, а справжній жах – в кімнаті було темно, хоча коли він засинав, світло залишав включеним. Хто ж вимкнув світло?
Якщо спати в самотності, страшні страшилки читати перехочеться
Страшилка цієї історії взагалі не має ні назви, ні форми. А невідомість ще більше лякає. Але такі страшилки на ніч читати не так моторошно, як розповідати, адже вони написані у вигляді звернення до слухача, який через інтонації оповідача може легко уявити себе на місці жертви.

Мало хто знає важливе правило – на двоспальному ліжку не можна спати на самоті! Але якщо все ж іншого місця не знайшлось, то, як розповідає давня легенда, спати потрібно на обох сторонах двоспального ліжка. Якщо ж Ви порушите це правило, то в першу ніч не зможете заснути і відчуєте, як хтось або щось повзе по Вашій кімнаті. В першу ніч воно буде лежати поруч з ліжком, на підлозі, а Ви будете чути його моторошне дихання. На наступну ніч воно вже ляже на ліжко, поруч з Вами, і його дихання Ви відчуєте у себе на шиї і поруч з Вашим вухом. Але якщо і третю ніч Ви ляжете неправильно, то прокинетеся від того, що Ваше ліжко тремтить, а матрац підстрибує. Це воно стрибатиме на двоспальному ліжку, намагаючись Вас розбудити. Що б не сталося, не можна дати йому зрозуміти, що Ви прокинулися.
Звичайно, для справжніх любителів такого чтива нові страшилки можуть здатися навіть смішними. Це й на краще – треба ж якось знімати стрес, а сміх справляється з цим найкраще. Отже, страшні страшилки читати не тільки можна, але й треба. А ось коли це робити, перед сном або при денному світлі, вирішуйте самі!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати