Казки для дітей » Казки на ніч » В чому секрет суперсили або казка про трьох богатирів
Казки на ніч

В чому секрет суперсили або казка про трьох богатирів

В одному невеликому, але затишному домі жив хлопчик на ім’я Олесь. Понад усе він любив кататися на роликах, читати казки про богатирів і мріяти про незвичайні пригоди.

— Коли я виросту, я стану справжнісіньким силачем та обов’язково зроблю щось суперважливе! Наприклад, врятую Землю від вторгнення інопланетних загарбників чи попереджу катастрофу! — захоплююче розповідав хлопчик мамі про свої плани за сніданком.

— Звісно, любий! Так і буде. А зараз їж. Щоб бути богатирем, слід повноцінно харчуватися, — мама завжди з розумінням ставилася до фантазій сина, а ще вміла їх направляти у правильне русло:

— І броколі теж.

— Мам, але я ж не люблю броколі. І взагалі ніякі овочі не люблю, — заперечив Олесь.

— Синку, якщо ти хочеш стати сильним, доведеться з ними подружитися.

Хлопчик задумався, а тоді швиденько з’їв цілу тарілку броколі та побіг гуляти.

Казки про богатирів: читати про пригоди Олеся та його друзів

На дитячому майданчику Олеся вже чекали його найкращі приятелі: Максим та Дмитрик. Усі вони були одного віку, жили в поряд, але головною річчю, що об’єднувала цих малих бешкетників, була нестримна любов до героїчних пригод. Разом вони грали хованки, квачика, влаштовували роликові перегони, а також ділилися заповітними фантазіями:

— У майбутньому я стану суперменом! — захоплено вигукнув Олесь, але відразу зустрів критику Максимка:

— Суперменів не буває!

— Звісно бувають! Відважні поліцейські, які переслідують небезпечних злочинців, або пожежники, які щодня ризикують своїм життям. Це ж справжні супермени нашого часу! — терпляче пояснив хлопчик.

Друзі погодилися і ще довго розмірковували про те, як добре було б стати сильними супергероями-богатирями. Раптом їм спала на думку цікава ідея: а якщо не чекати дорослого віку і спробувати зараз? Її запропонував Дмитрик та отримав одноголосну підтримку. До втілення бракувало одного: знань, де ж взяти суперсилу.

Казка про трьох богатирів: як стати героєм?

Рішення прийшло несподівано. Одного разу хлопці читали казку про богатирів онлайн та знайшли ідеальний рецепт сміливості: просто зробити перший крок.

І почалося: спочатку вони врятували бездомне кошенятко від злого пса, потім захистили дівчаток від хуліганів, полагодили машинку маленького хлопчика, знайшли загублену паличку сусідки.

З того часу усі навколо знали: якщо є якісь труднощі, варто звернутися до Олеся, Дмитрика та Максима. Ці незрозлучні друзі завжди допоможуть, адже вони — справжні маленькі богатирі, які не чекають, поки виростуть, а діють тут і зараз, щоб міняти наш світ на краще! А ви мрієте стати богатирем?

Автор: Тетяна Тимофіїв

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати