Казки для дітей » Казки на ніч » Вспиш і чудо машинки: читати про нові пригоди в Аксель-Сіті
Казки на ніч Казки на ніч про машинки

Вспиш і чудо машинки: читати про нові пригоди в Аксель-Сіті

В казковому містечку чудо-машинок Аксель-Сіті знову відчувався дух змагань: залишався тиждень до головної події року – вирішальної гонки за звання найшвидшої команди міста. Окрім омріяного усіма учасниками гонки титулу, команда переможців одержувала чудовий подарунок – поїздку до Діснейленду, тому боротьба за перше місце обіцяла бути напруженою. Родзинкою запланованих змагань, про які вам і розповість казка про машинку Вспиш, стало те, що обов’язковим етапом для допуску до самої гонки було розв’язання цікавих задач зі шкільної програми та написання твору про плани на літні канікули.

Крушила, Вспиш і чудо машинки: читати, хто ж стане переможцем

Ейджей та його улюблена чудо-машинка Вспиш розпочали підготовку заздалегідь. Оскільки Ейджей добре вчився у школі та завжди сумлінно виконував домашні завдання, задачі виявилися йому не лише не складними, але навіть дуже цікавими. Саме тому його команда здала виконані завдання першою. До омріяного допуску до змагань залишався лише один крок – написання твору. Ейджей зволікав із цим завданням, оскільки хотів, щоб до нього долучився і Вспиш, який постійно був зайнятий, адже готувався до гонки – перевіряв надійність двигуна і гальм, придумував нову систему прискорення та освоював нову методику гонки. Ця чудо-машинка була настільки наполегливою, працьовитою та талановитою, що ні в кого не було сумнівів: саме Вспиш заслуговує стати переможцем. Так думали майже всі мешканці містечка Аксель-Сіті. Всі, окрім запеклого суперника Вспиша – чудо-машинки по імені Крушила.
Крушила теж мріяв стати переможцем у гонці і понад усе любив використовувати нечесні методи гри. Так сталося і цього разу: Крушила придумав підлий план по знешкодженню суперника задовго до початку змагань. Який саме? Відповідь на це запитання вам дасть казка про Вспиш і чудо машинки.


Настав день, коли вчитель мав оголосити результати попереднього відбору за результатами розв’язаних задач. Яким же було здивування Ейджея, коли вчитель розгнівано попередив його, що покарає хлопчика та дискваліфікує всю команду. Як виявилося, точнісінько такі розв’язки як і Ейджей, надав ще один учасник змагань – Огірочок. Лише в цей момент друзі зрозуміли, чому Крушила і Огірочок, які були давніми приятелями, вирішили брати участь в змаганнях окремо. Саме в цьому полягав хитрий підступ негідників: Огірочок сидів поряд із Ейджеєм і все списував. Цілком очікувано, що вчитель дискваліфікує їх обох за однаковісінькі роботи, чого й добивався Крушила. А Огірочок і зовсім не планував змагатися.

Казка Вспиш і чудо машинки: читати про перемогу справедливості

Вспиш та Ейджей зажурилися. Вони вже придумали захоплюючий твір про плани на літні канікули – поїздку в Діснейленд, та їх творчі зусилля видавалися марним заняттям, адже вчитель дав шанс виправитися: задачі, які потрібно буде розв’язати на уроці. Друзі зрозуміли, що Огірочок знову спише розв’язання та їх обох буде дискваліфіковано.
Аж раптом розумний Ейджей придумав чудове вирішення: писати невидимим чорнилом, які не зможе побачити Огірочок. Як ми вже згадували, Ейджей був дуже розумний, тому знав, що таке чорнило легко приготувати з допомогою звичайного лимонного соку, розведеного з водою.
Ця блискуча ідея спрацювала, навіть більше того, оскільки завдання включали в себе і хімічні задачі, вчитель похвалив Ейджея за застосування одержаних знань на практиці. Команду допустили до змагань, а Крушила не знаходив собі місця від розчарування: він розумів, що йому не вдасться виграти гонку.
Так і сталося, завдяки розуму Ейджея та швидкості Вспиша, команда нерозлучних друзів отримала перше місце на гонці. А все тому, що перемоги можна досягнути лише чесним способом: наполегливістю та працьовитістю, які завжди винагороджуються.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати