Казки для дітей » Казки про їжачка Буля » Казка про село для дітей та дорослих
Казки на ніч Казки про їжачка Буля

Казка про село для дітей та дорослих

Одного разу Їжачок Буль вирішив відправитися на велосипеді в далеке село. Останні дні теплої осені панували на вулиці, хотілося якомога більше часу проводити зовні, дихати повітрям, милуватися красою золотих дерев. Буль вже бував в сусідніх лісах, маленьких селах, парках. Тепер же йому заходелось побачити щось нове. Тому з самого ранку малюк відправився в Кузнецово. Казка про село розповість про те, як Їжачок Буль познайомився зі звірами, які були дуже незадоволені своїм життям.

Казка про село для дітей

Дві години Їжачок крутив педалі велосипеда, щоб опинитися в селі Кузнецово. Він чув, що розташований цей населений пункт на півночі. Там живуть вовки та лисиці в пухнастих шубках, адже у них зазвичай холодніше, ніж в Чарівному Лісі. Але опинившись в Кузнецово, Їжачок зрадів, осінь подарувала тепло і цьому селу. Навколо було дуже красиво і затишно. Буль відразу ж вирішив розшукати кафе, щоб покуштувати місцевих вареників. В інтернеті писали про те, що в Кузнецово найсмачніші вареники, адже неподелаку росте особливий сорт великої смачної лохини і чорниці.

Дуже довго шукав Буль кафе. Вже вирішив, що таких закладів в маленькому селі не існує. Але нарешті знайшов маленьке кафе. Їжачок відразу помітив, що працівники йому не раді. На їхніх обличчях була смуток і роздратування. Лисиця кинула на стіл меню і відійшла. Буль швидко вибрав, що хотів замовити, але офіціантка не підходила. Вона з похмурим обличчям дивилася на екран свого телефону.

- Прошу вибачення, а можна зробити замовлення?
- Можна, - промовила лисиця, підійшла до Булю, нібито робила послугу.
- Я вас чимось образив? - запитав Буль. Він не звик бачити в його лісі такого виразу обличчя від сторонніх. Зазвичай в його рідному Чарівному Лісі всі посміхалися один одному.
- Ні, чому ти так вирішив?
- Просто ви виглядаєте похмуро.
- А чому радіти? Наша життя жахливе і сповнене негативу. Наше село - діра. Моя робота жахлива, ти - наш єдиний відвідувач за сьогодні, а я тут повинна стирчати весь день.
- Але як же так! Ваша село дуже красиве, при цьому ви завжди можете переїхати в інше. І вже сама можливіть обирати, як жити, це - прекрасно! А якщо трохи розрекламувати кафе, впевнений, відвідувачів буде більше. Я дуже довго не міг вас знайти. І в інтернеті про вас ні слова.
- Але все-одно нічому тут радіти, - продовжувала гнути свою лисиця. - Наше село на півночі, тут дуже холодно. Я народилася в найстрашнішому місці на землі.

Їжачок Буль важко зітхнув і зрозумів, що доводити щось лисиці - марна трата часу. Він тільки замовив вареники. Спочатку Їжачок думав, що це невдоволення життям притаманне тільки лисиці. Але далі під час своєї прогулянки він продовжував зустрічати звірів, які скаржилися на все. На холод, на поганий урожай, на розміри села і віддаленість від моря.

- Але ж у вас найсмачніша у всьому регіоні чорниця! - говорив Їжачок вовку.
- Її ж ніхто не вміє монетизувати, ніхто не експортує її. Кому вона потрібна та чорниця.
- Я приїхав здалеку, щоб її спробувати.
- Щастить тобі. В Чарівному Лісі живеться набагато краще, там тепліше і гарніше.
- Так ні ж! Там така ж природа як і тут, а вранці була така ж температура як і тут.
- Ти просто намагаєшся мене заспокоїти.

Нарешті Їжачок зрозумів, що сталося в Кузнецово. Хтось інфікував всіх жителів села невдоволенням, це був вірус! Казка про село закінчилася, коли всі звірі перестали цінувати те, що у них є і почали скаржитися і сумувати! Їжачок вирішив, що повинен врятувати всіх, але як? Він подзвонив своєму найрозумнішому у світі другу зайчику Пу і запитав, що ж робити?

- Просто побризкати на них водою з лимонним соком, все пройде. Кислота нейтралізує їх кислі обличчя.

Їжачок швидко покладав трубку, купив лимонів, видавив їх в воду, вийшов на головну площу. Казка про село повинна була перемогти, припинивши весь жах того, що відбувається. Тим часом зайчик Пу дзвонив Їжачку безперервно, щоб сказати, що пожартував. Але Буль був зайнятий порятунком мешканців, він почав обливати їх водою з лимонним соком і кричати:

- У кожному місті і країні є свої плюс і мінуси! Почніть же вже бачити прекрасне вашого села! Красива природа, звірі, які можуть стати друзями або коханими, смачна їжа! Перестаньте ідеалізувати сусідні міста, повірте, там свої проблеми! В одному селі не ростуть ягоди, в іншому селі немає озера, в якомусь місті занадто багато машин, а в іншому тварини цілком захоплені роботой, забуваючи про спілкування! У вас все є для щастя, для радості, для залучення до вашого міста туристів!

З цими словами вода закінчилася. Буль чекав відповіді мокрих звірів, які дивилися на нього як на божевільного.
- А він має рацію! - сказав нарешті хтось із жителів села.
- Адже і правда нашому селу є чим пишатися. - відповів хтось інший.

Буль був дуже радий допомозы чарівної лимонної водички, він швидко сів на свій велосипед і поїхав додому, адже сонце наближалося до горизонту.

Бажаєте отримати 30 казок-побажань від Їжачка Буля на 30 днів? Замовляйте коробочку з побажаннями перед сном просто зараз тут!

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати