Казки для дітей » Казки на ніч » Холодне серце: читати казку про Ельзу та її літні канікули
Казки на ніч Казки на ніч про принцес

Холодне серце: читати казку про Ельзу та її літні канікули

В одній далекій-далекій країні, що знаходилась на півночі, серед снігових заметів, льодовиків та вічних морозів, в неймовірно красивому крижаному палаці жила щаслива сім’я володаря цього краю – чарівний принц та його тендітна дружина. Як нам вже розповідала казка про холодне серце, обраницею принца був ніхто інший, як улюблениця багатьох дітлахів – принцеса Ельза. Добрий та веселий сніговик Олаф впорався із завданням її сестри Анни на відмінно! Йому вдалося не лише знайти Ельзі пару, але й врятувати ціле королівство від незвичайної спеки та затоплення. Більше того, з одруженням Ельзи та принца, взагалі зник ризик повторного виникнення подібних загроз, адже по-перше, вони таки навчилися краще контролювати свої сили, а по-друге, закохана пара вміла миттєво виправляти помилки одне одного. Якщо Ельза випадково когось заморожувала, принц використовував своє вміння розтоплювати лід і навпаки.
Життя королівської сім’ї минало серед численних розваг та веселощів. Принц та принцеса до безтями кохали одне одного, окрім того їх дуже любили та поважали піддані. Тому турботлива Анна могла бути спокійною за сестру: Ельза нарешті знайшла своє щастя і все вказувало на те, що вона більше ніколи не сумуватиме та не почуватиметься самотньою.

Казка про Ельзу Холодне серце: чому засумувала принцеса

Того спокійного ранку ніщо не віщувало біди: Ельза як завжди снідала на балконі свіжими круасанами з какао, а принц вирішував стратегічно важливі державні справи. Він був дуже хорошим, справедливим і мудрим правителем, який зумів організувати ідеальний порядок у цілому королівстві. Завдяки його відданості та розважливості країна процвітала і зміцнювалася з кожним днем. Однак, лише на перший погляд здавалося, що все відбувається немов за помахом чарівної палички. Насправді, державні справи потребували багато часу володаря, тому він приступав до них із самісінького ранку, щоб потім могти розважатися та відпочивати разом із Ельзою.
Снідаючи, Ельза побачила щасливого Олафа, який спускався з гори і тримав в руках щось дивовижне. З наближенням сніговика, принцеса змогла роздивитися дивну річ краще — це був букетик ніжних фіолетових квітів, які не лише пречудесно виглядали, але й створювали навколо неймовірний аромат. Ельза, яка раніше ніколи не бачила живих квітів, була надзвичайно вражена побаченим. Розповідь Олафа про сусідню країну, де панує вічне літо та все квітне, дуже зацікавила і водночас засмутила принцесу.


Справа в тому, що вона вже давно хотіла побачити, що ж таке справжнє літо, відчути його неповторний аромат, вирушити до лісу збирати ягоди, сплести вінок із квітів і може навіть покупатися в теплому морі. Однак це все було недосяжною мрією, адже принцеса мала холодне серце, для якого спекотне літо було серйозною небезпекою.
З кожним днем Ельза ставала все більш сумною та замкнутою в собі і ніхто не міг здогадатися про причину її поганого настрою. Які тільки розваги, веселощі та подарунки не придумував принц для коханої, все дарма — Ельза навіть на хвилинку не припиняла сумувати. Зовсім скоро жителі королівства взагалі забули, як виглядає посмішка принцеси, настільки звикли бачити її насупленою та сумною.

Читати казку про холодне серце: як організувати безпечні літні канікули для принцеси

Принц не припиняв допитуватися Ельзу, що ж її так тривожить. Одного дня засмучена принцеса таки вирішила не тримати все в собі і поділитися своєю нездійсненною мрією. Після цього принц вкотре виправдав свій авторитет мудрого та розважливого правителя. Він не просто вислухав Ельзу, але й придумав чудесний спосіб зарадити її горю. За лічені дні найкращі придворні науковці та винахідники сконструювали незвичайний будиночок на колесах, який мав стати новим житлом Ельзи на період її літніх канікул. Він був оснащений спеціальним морозогенератором та підтримував стабільну температуру всередині, незалежно від того, що за вікном: зимова прохолода чи літня спека. Окрім того, в ньому стояли холодильники з величезними запасами морозива, яке мало охолоджувати Ельзу після її прогулянок в спекотну погоду.
Побачивши подарунок принца, Ельза надзвичайно зраділа та не гаючи часу зібралася в дорогу — здійснювати свою давню заповітну мрію.

Автомобіль-хатинка дуже швидко переніс принцесу в країну, де панувало вічне літо. Ельза була вражена неймовірною красою квітучих лугів, зелених лісів та співом пташок. Насолоджуючись своїми першими і такими особливими літніми канікулами, юна принцеса зрозуміла дуже важливу річ: не варто замикатися в собі, залишаючись наодинці зі своїми проблемами. Набагато краще, розповісти близьким те, що тебе тривожить. Дуже часто вони не лише вислухають, але й допоможуть подолати труднощі.

*

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати