Кращі казки на ніч

Казка про какашку

Сучасна казка про какашку є символічним та метафоричним твором про те, що робити, коли здається, що ти нікому не потрібен. Подорож какашки почалася вранці. Вона пірнула в унітаз і понеслась по трубах водопроводу вниз. Її оточувало багато води, а потім до неї приєдналися відходи з усього кварталу. Все найнепотрібніше, гниле, старе приєдналось до подорожі з какашкою. Раптом вона розгледіла в усьому цьому потоці маленьке золоте кільце з діамантом. Колечко було дуже сумним, адже мало прикрашати палець дівчини, а не плисти по каналізаційних трубах. Казка про какашку розповість про те, як не сумувати і вірити в краще, навіть якщо тебе викинули і здається, що ти нікому не потрібен.

Казка про какашку читати

Какашка підпливла до золотого колечка.
- Як ти тут опинилася, красиве колечко?
- Мене випадково впустила в унітаз моя улюблена господиня. Всього лише тиждень тому я жив в оточенні золотих колець з діамантами і смарагдами в ювелірному салоні. Там було так чисто, все сяяло красою, на нас захоплено дивилися багато людей, всі хотіли нас. Мене вибрав один красивий джентльмен, а потім подарував своїй дівчині, стоячи на колінах. Але ось сьогодні вранці дівчина впустила мене. Тепер я в оточенні відходів. Життя скінчилося.
- Та годі тобі. Ти таке красиве кільце, навіть тут всі звертають на тебеувагу. Це моє життя скінчилося, від мене смердить, я точно нікому користі не принесу. А ти ... Тобі просто потрібно вибратися з цього потоку відходів.
- Це неможливо. Течія несе нас в річку, у мене немає ніг і рук. Я просто пливу за течією, тут мою красу ніхто не помітить.

Казка про какашку

Какашка вирішила що це несправедливо, колечко потрібно врятувати. Вона пригледіла шматок хлібної кірки, яка пливла поруч з ними.
- Скоріше, загорнись в цю хлібну кірку.
- Навіщо?
- Довірся мені!
Колечко притулилось до хлібної кірки. Коли відходи впали в річку, какашка підштовхнула колечко в сторону, воно попливло по струмку, де жили риби. Одна риба проковтнула хлібну кірку, а з ним і кільце. Какашці залишилося лише сподіватися на те, що рибку зловить людина і знайде колечко в рибі.

Пройшло багато років. Одного разу на пляжі молода дівчина зняла своє гарне колечко з діамантом і поклала на столик поруч з кошиком з фруктами. Колечко красиво сяяло на сонечку. Раптом з ним заговорило манго.
- Привіт! Невже ти те саме колечко, яке колись загубилося в каналізації?
- Звідки ти знаєш про мою історії?
- Я манго, але в минулому житті я була какашкою. Мене закопали в величезну яму, де я стала чорноземом. А потім в чорноземі посадили дерево. З маленької кісточки виросло манго. Я харчувала манго, давала йому багато корисних речовин. Я переродилася і тепер я частина манго, тепер смачно пахну, мене хочуть з'їсти. Шкода лише те, що скоро знову моя казка про какашку стане дійсністю, після того, як мене з'їсть твоя господиня.
- Як я радію тебе бачити! Ти колись врятувала моє життя! А хочеш я зараз спробую зробити так, щоб тебе не їли? Будеш жити довго і щасливо?
- Жити вічно неможливо. Якщо мене не з'їдять, я згнию. Вже краще я подарую задоволення твоєї господині і знову стану нікому непотрібною. На цей раз я то знаю, що насправді какашка - це лише мить в моїй долі, а потім мене знову чекає подорожі і переродження.
Казка про какашку
Скоро манго все-таки з'їла дівчина, а колечко залишилося на пальчику. Іноді колечко шкодувало про те, що його життя таке стабільне і передбачуване, а казка про какашку - це постійне коло подорожей і перероджень. Хто ж какашка зараз? Живить картоплю або соняшник, пшеницю або ананаси? А може пливе в каналізації? Або ж знову стало частиною якоїсь рослини? Або будинком для хробаків?

Дитяча казка про какашку підійшла до кінця. А ви любите їсти манго? Пробували його коли-небудь?

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

2 коментарі

Клацніть сюди

  • Здравствуйте
    Объясните мне пожалуйста, какой именно сорт травы вы употребляет, просто я понял что вас хорошенько так плющит, и вы садитесь писать этот бред
    Посоветуйте травку, тоже хочу начать писать сказки

    • Мы за здоровый образ жизни:) не курим ничего!
      Чтобы писать такие же хорошие сказки, как у нас на сайте, вам стоит просто начать. Старайтесь писать каждый день, читайте сказки других авторов, раскрывайте свое творческое начало, у вас обязательно получится! Верим в вас!

Підтримати проект

Ми вже 7 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати