Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Аладіна
Казки на ніч

Казка про Аладіна

Алладін виріс в бідній сім'ї. Йому з раннього дитинства доводилося допомагати батькові - кравцю. Щоб отримати солодке, потрібно було важко працювати. Алладін не знав про розваги і грав з друзями зовсім мало, але дуже любив свою сім'ю і поважав її звичаї. Одного разу він знайшов чарівну лампу. Казка про Аладіна розповість про те, чому юнак вирішив позбутися від джина.

Казка про Аладіна читати для дітей

Алладіну потрібно було доставити сукню для дружини султана в інше місто. Шлях був нелегкий, потрібно було йти сотні кілометрів. Юнак на верблюді відправився в дорогу. По дорозі він знайшов чарівну лампу. Потерши, побачив перед собою джина.

- Я виконаю три твоїх бажання! - сказав джин.
- Мені потрібно добре подумати, - відповів Алладін.

Джин дуже здивувався. Зазвичай при зустрічі з ним люди так радіють, що швидко говорять те, про що мріяли. Часто ці бажання потім руйнують їх життя. Але Алладін виявився не таким.

- Я б хотів, щоб наша невелика майстерня стала фабрикою з найманими працівниками, якою б міг керувати я з батьком в повному мирі та злагоді, - сказав вранці юнак своє бажання джину.
- Це зовсім не казка про Аладіна. - здивувався джин. - Адже тобі доведеться працювати день і ніч на фабриці з батьком. Чому б не згадати просто багато грошей?
Але Алладін був неприступний, і джин виконав його бажання. Після цього юнак знову взяв паузу, щоб подумати. Поки він їхав по пустелі на верблюді, він багато згадував і уявляв. Після зупинився поспати. Прокинувшись, знову викликав джина і загадав бажання:
- Хочу в дружини собі другу дочку султана.
- Але ж найкрасивіша з дочок - перша. А найрозумніша - третя.
Але юнак краще знав про те, яка дружина йому потрібна. Джин виконав і це бажання. І знову Алладін думав цілу добу, щоб загадати останнє побажання.
- Хочу, щоб діти наші були здоровими, а ми з дружиною були мудрими подружжям і батьками.

Виконавши це бажання, джин запитав, чому його господар так багато думав і чому його бажання так відрізняються від більшості інших.

- Тому що звичайні гроші не принесуть радість, але ось система, яка буде постійно крутитися, залучати до діяльність, робити життя інших краще - ось що буде радувати цілими роками і мене, і моїх дітей. Тому що просто красива дружина швидко набридне, а як і просто розумна. А ось мудра, любляча дружина - людина, з якою захочеться піти по життю. А ще я хочу, щоб мої діти не зустрічали на своєму шляху джина, а самі побудували своє життя, адже тоді їх шлях буде по-справжньому гідним і повним.

Казка про Аладіна підійшла до кінця. А які три бажання ви б загадали джину?

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати