Казки для дітей » Казки на ніч » Казку читати про ляльку Машу
Казки на ніч

Казку читати про ляльку Машу

Ляльку Машу подарували дівчинці Дарині на День народження. Це була дуже дорога і красива лялька, тому вона зайняла найпочесніше місце в кімнаті. Дарина любила Машу, брала її з собою в школу, спала поруч з нею, носила в кухню, щоб погодувати. Вона навіть пробувала їй казки читати. Особливо Маші подобалася казка про ляльку, яка була краще за всіх. Маша вважала, що інші іграшки набагато гірше її і зневажала кожного, хто наважувався з нею заговорити.

Казка про ляльку читати онлайн

Одного разу Дарина пожартувала над молодшим братом і підсипала йому в чай ​​сіль. Хлопчик так розлютився, що вирішив помститися - він вилив в рюкзак сестри воду і намочив всі зошити і щоденник. Тоді дівчинка вилила в його рюкзак соняшникову олію.

- Що ти наробила? - кричав брат на Дарину. - Твої зошити висохнуть, а мені тепер доведеться нові заводити! І книги зіпсовані, і щоденник, і рюкзак!

Але Дарина лише каталася по підлозі від сміху через розлюченого брата. Тоді він відігратися в черговий раз. Зайшов вночі в кімнату сестри і забрав всі її іграшки, а потім прокрався з дому і викинув все в сміттєвий бак. Улюблену ляльку Машу він відніс в найдальший сміттєвий контейнер, щоб Дарина ніколи не відшукала улюблену іграшку.

Маша була шокована. Її казка про ляльку перетворилася в жахіття. Раптово вона опинилася в купі сміття, вона була не варта такої атмосфери, адже була дуже вишуканою і дорогою лялькою. Навколо неї були недоїдки, жирі консервні банки і старий рваний черевик.

- Привіт, - сказала Маші шкірка від банана. - Чому тебе викинули?
- Це якась помилка! Як вибратися звідси?
- Звідси є два виходи. Або в руки бомжа, або ж на звалище за місто.
- А бомжі сюди часто заглядають?
- Частенько.
- Ось і добре. Він побачить мене, я його зачарую своєю красою, він забере мене в свій замок, і ми будемо жити довго і щасливо.
- Боюся, у безпритульного не замок, а картонна коробка.
- І то краще, ніж тут з вами сидіти, - зарозуміло відповіла Маша.

Бомж дійсно заглянув в них тієї ночі. Маша зраділа його руці, але він вибрав не її, а бананову шкірку, адже в ній ще залишилося трохи банана. А Машу він відкинув убік, щоб докопатися до низу. Так Маша вимазалася в залишки каші і оселедця.

- Невже якась бананова шкірка красивіше мене? - заплакала лялька.
- Але ж люди вибирають нас не завжди через красу. Краса - не найголовніше. - відповів ляльці черевик. Але Маша йому не повірила.

На щастя ляльки, вранці Дарина знайшла улюблені іграшки і повернула їх в кімнату. Маша так смерділа, що її довелося замочити у воді на цілу добу. Коли лялька повернулася в кімнату Маші, вона все ще вірила, що є найкрасивішою і кращої в світі, а то, що сталося з нею вночі - страшний сон. Казка про ляльку для дітей підійшла до кінця. А яка ваша улюблена іграшка?

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати