Кращі казки на ніч

Казка про Чарівника

Космічний Чарівник Яніс живе в сусідній сонячній системі Альфа Центавра. Він любить подорожувати в космосі, спостерігати за процесами трансформації, польотами комет і астероїдів. Яніс дуже любить дивитися на зміни планет. Космічний Чарівник знає, дітям важко знайти те, що розпалить вогонь їх інтересу в серці. У школярів іноді вселяється апатія, зневіра, лінь, злість. Але в Космічного Чарівника вистачає любові на кожну дитину. Казка про Чарівника Яніса розповість про те, як віра допомогла подолати труднощі.

Казка про Чарівника читати

Якось раз Яніс пролітав над Землею і побачив дівчинку, яка плакала на лавці. На вулиці було вже темно. Чарівник почав хвилюватись за дівчинку. Він одягнув на себе пальто, щоб приховати зоряний плащ.
- Чому ти плачеш?
- Неважливо. - сказала дівчинка, витираючи сльози. Вона не розраховувала, що хтось побачить її слабкість.

Казка про Чарівника
- Я вже старий дідусь, можеш довірити мені свій секрет. Все-одно у мене склероз, я забуду про все завтра, а тобі стане легше. Як тебе звати?
- Оля. Якщо чесно, я плачу, бо не знаю, ким мені бути. Я невдаха. Вчителька вважає, що я ні на що не здатна. Мені важко читати, нудно рахувати, я погано малюю, жахливо співаю. Є діти, які вміють кататися на роликах, а хтось відмінно грає в шахи. А мені все нудно і нецікаво. Немає у мене талантів. Сьогодні я отримала чергове зауваження в щоденник. Це засмутить моїх батьків.
- Хіба немає зовсім-зовсім нічого, щоб тебе тішило? Пам'ятаєш про дні, коли ти була щаслива?
- Ох, я була дуже щаслива, коли ми каталися на ковзанах на замерзлому озері у бабусі в селі. А ще, коли я експериментувала з ягодами і робила мікс варення. І ліпила вареники. Але все це нікому не потрібно в школі. За вареники оцінки не ставлять.
- А вдома ти готуєш?
- Так. У мене є дві молодші сестри, вони обожнюють мої пироги та салати.
- Може бути це і є твій талант - готувати смачні страви і дарувати з їх допомогою радість людям? Може бути в твоєму печиві буде магія, справжня казка про Чарівника стане реальністю, якщо ти будеш готувати не тільки для твоїх сестричок, але і для всіх людей.
Казка про Чарівника
Оля засміялася. На жаль, в школі не було уроків кулінарії. І смачні пироги не допоможуть їй отримувати високі оцінки. Але настрій її покращився, адже вона уявила, як її пироги їдять у всьому світі.
Дівчинка повернулася додому і вирішила зробити те, що дарує їй радість і щастя. Спекти смачне печиво. Вона швидко замісила тісто, випекла печиво в духовці, посипала цукровою пудрою, пригостила сестричок і батьків. А ще взяла печиво в школу. Зазвичай вона з'їдала все сама. Але згадала казку від Чарівника і вирішила пригостити друзів в школі. І навіть вчительку. Печиво почало творити чудеса. Вчительці воно так сподобалося, що вона стала добрішою і подивилася на Олю іншими очима. Пояснюючи правила, вона підійшла до дівчинки, ще раз пояснила все і допомогла їй вирішити задачу з математики. Оле нарешті все зрозуміла і отримала п'ятірку. Як же їй було приємно, що її добро повернулося до неї, завдання було вирішено, а друзі вдячні їй за її смачне печиво.
Коли Оля виросла, вона відкрила пекарню, стала випікати торти і продавати їх в Instagram і своєму магазині. Її торти стали такими популярними, що люди з усього світу приїжджали до неї.
Казка про Чарівника для дітей підійшла до кінця. А нам дуже цікаво, який же талант є у вас? Напишіть нам про це в коментарі! Будемо раді дізнатися про таланти наших читачів. Бажаємо вам на добраніч і солодких снів!
Автор - Маргарита Сурженко
Бажаєте замовлити коробочки з побажаннями на ніч від космічного чарівника Яніса? Мерщій сюди! 🙂

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

1 Comment

Клацніть сюди

  • Шановні авторка і організатор цього сайту, я дуже вдячна за можливість прививати любов до казок українською мовою своєму синові.
    А він просив написати про його таланти. Отже, він ліпить чудові фігурки з пластиліну, придумує цікаві, сюжети з лего, а також має таланти у вивченні іноземних мов.

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати