Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про День Народження
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Казки на ніч про принцес

Казка про День Народження

Дівчинка Ліза вважала себе принцесою. У неї було дуже довгі і гарне волосся, блакитні очі, пухкі губки. Батьки завжди казали їй про те, що вона найкраща дівчинка на планеті. Казка про День Народження розповість про те, як Ліза зрозуміла, що світ обертається не довкола неї.

Казка про День Народження для дітей

Ліза ніколи не вітала з Днем Народження своїх однокласників. Вона не вважала, що це свято чимось особливе. Але завжди раділа цукеркам і печиву, яке батьки однокласників приносили в школу. При цьому, доїдаючи цукерку, Ліза примовляла:
- А моє свято буде краще! У мене буде більше цукерок і буде навіть торт. І святкувати мій День Народження ми будемо не тільки в школі після уроків, а орендуємо цілий розважальний центр.
За місяць до свого свята Ліза вже обрала найкрасивіше плаття і корону. Вона склала список гостей. Розіслала запрошення всім однокласникам, подругам з дитячого садка і діткам з двору. Вона склала смачне меню, батьки замовили клоунів і шоу-програму.

Казка про День Народження для дітей повинна була стати реальністю! Нарешті настав довгоочікуваний день! Ліза приїхала в торгівельний центр з батьками і стала чекати гостей. Але ніхто не приходив. Проте приходили повідомлення. Деякі однокласники вибачалися за те, що не зможуть прийти. Хтось же взагалі мовчки проігнорував свято.
- Не зрозумію! - мало не плакала Ліза. - Де ж всі? Адже я найкраща, найкрасивіша, чому ж ніхто не прийшов?
Так і провела своє День Народження Ліза одна, вона об'їлася тортом, дивилася шоу-програму, стрибала на батутах.
- І ніхто мені не потрібен! Мені і так добре! Таке свято пропустили дурні! - сказала в кінці дівчинка.
У школі дівчинка ображено просиділа всі уроки, а після підійшла до свого однокласника Максима.
- Хлопчик, чому ти не прийшов?
- Сказати чесно, Ліза? Ти ніколи не приходила на мої свята, хоча я часто тебе кликав. Ти ніколи не вітала мене, не бажала нічого і взагалі я не впевнений, що ти пам'ятаєш як мене звуть.
- Тебе звуть ... .Але яка різниця як тебе звати? Адже це ж було моє свято! І ви повинні були прийти до мене!
- Ми нічого тобі не винні.
Ліза проплакала вдома весь день! Вона нарешті зрозуміла, що отримала те, на що заслуговувала. Її ніхто не привітав, але ж і вона ніколи нікого не вітала і ігнорувала кожне свято. Не дарувала подарунків, не писала в соціальних мережах привітання, не дзвонила. Вона й гадки не мала, коли народилися її подружки з садка і зі школи.
- Невже я така егоїстка? - запитала у мами Ліза.
- Ти просто ще маленька принцеса. І ти можеш повчитися на своїх помилках. Давай відзначимо в календарі Дні Народження твоїх кращих друзів зі школи. І ти будеш їх вітати. Щоб зробити їм приємно.

Цілий рік Ліза вітала однокласників і друзів з двору з їх святом. Вона малювала їм малюнки, знімала відео-привітання, ліпила з пластиліну фігурки. А ще з батьками купувала гарні ляльки, машинки, ігри. І все це дарувала діткам. Спочатку вона просто хотіла, щоб в знак подяки і до неї в наступному році хтось прийшов на свято. Але потім Ліза зрозуміла, що робити приємно іншим - це дуже захоплююче! Вона ще краще дізнавалася своїх ровесників, ходила до них на свята і зрозуміла, що вона не одна єдина принцеса в школі. Всі її подруги були особливими, гарними і милими! А хлопчики були цікавими і веселими! Так на наступний рік здійснилася Лізина казка про День Народження. Читати їй привітання, дарувати подарунки, їсти її торт приїхало дуже багато дівчаток і хлопчиків. Свято було веселе і запам'ятався на все життя!
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати