Кращі казки на ніч

Казка про Ельзу та Анну

Читачі нашого сайту оцінили казку про «Холодне серце». Дякуємо вам за інтерес! Ми не менше, ніж ви, любимо Ельзу і Анну, захоплюємося їх красою, добрими серцями і мудрими вчинками. Тому приготували нову історію про сестер! Казка про Ельзу і Анну відправить вас в університет, куди дівчата поїхали навчатися.

Казка про Ельзу і Анну читати

Анна завжди була нетиповою дівчиною. Хоча вона всім серцем вірила в любов і любила свого чоловіка, також вона цікавилася літературою і наукою. Їй завжди було трохи сумно через те, що вона навчала лише сама себе. Читала в замку книги, дізнавалася у мудреців цікаві факти про історію і думки про майбутнє. Університет і студентське життя завжди були для Анни казкою і мрією. Але одного разу Сніговик розповів їй про те, що всього в декількох годинах їзди від їх королівства є один старовинний університет.
Казка про Ельзу та Анну
- Не може бути! Як думаєш, мене візьмуть туди? У мене ж навіть шкільної освіти немає!
- Звичайно, візьмуть! Ти дуже розумна! - відповів Сніговик.
Королева зрозуміла, що їй потрібно вблагати Крістоффа відпустити її на навчання. Але чоловік був шокований, почувши, що його дружина хоче поїхати так далеко.
- Ти ж королева! Ти повинна правити в королевстві!
- Не хвилюйся! Я всі процеси делегувала! Поки що замість мене правити будеш ти!
- Але як ти зможеш бути так далеко від мене!
- Я буду приїжджати на вихідних!
- Я буду сумувати!
- Любов моя, тобі потрібно терміново знайти якесь хобі і теж отримати освіту!
Казка про Ельзу та Анну
Крістофф знав, що його дружина дуже вперта і переконати її у нього не вийде. Так як він дуже кохав Анну, незабаром підтримав її рішення. Він розумів, навчання зробить Анну щасливою.
- Я боюся, що не вступлю, - сказала через тиждень Анна чоловікові. Вона вже тиждень вчила програму для вступу до університету, і їй здавалося, що вона все забуває.
- Але ж ти королева. А твоя сестра володіє магією. Чому б не задіяти твої зв'язки або її магію?
- Ні! Я зроблю це сама! Інакше не має сенсу. Я хочу все робити чесно. І бути по-чесному розумною.

Днями і ночами Анна навчалася в бібліотеці. Крістофф тим часом мудро правив королівством. Нарешті настали дні іспитів. Анна вирушила до університету в таємниці від Ельзи. За весь цей час вона так і не сказала сестрі про те, що вирішила стати студенткою. Їй здавалося, що та її не зрозуміє.

На іспиті Анна приховала обличчя, сподівалася, що її ніхто не впізнає. Вона не хотіла, щоб до неї ставилися по-особливому тільки тому, що вона королева. Результати іспиту були відомі через тиждень. Анна вступила! Вона була надзвичайно рада успіхам і нарешті змогла розповісти сестрі про це!
Казка про Ельзу та Анну
- Що? Ти тепер студентка? - здивувалася Ельза.
- Так!
- Але як же королівство? Як же трон?
- Крістофф прекрасно справляється! Я допомагаю йому на вихідних. А для мене книги і знання - це така радість!

Ельза обурилася. Вона подумала, що її сестра безвідповідальна. Як можна залишати королівство і робити те, що тобі подобається? Адже у Анни був борг. Але Ельза згадала холодне серце і те, так Анна вже двічі рятувала її життя. Вона постаралася заспокоїтися і спробувати зрозуміти сестру.

- Анна, я все-одно не розумію, як ти можеш їхати від нас так далеко. Заради чого? Заради книг і заради нудних лекцій? Студенти вчать все це, щоб врешті-решт володіти тим, чим ти вже володієш! У тебе є землі, замок, чоловік! Навіщо тобі потрібне навчання?
- Ельза, ти не розумієш! У тебе є магія, магія робить тебе щасливою. А знаєш, що робить щасливою мене? Дізнатися багато цікавих фактів про минуле, історію людства, про причини війн і способах уникнути війни в майбутньому! Про землеробство і скотарство. А знаєш, як прекрасна література?
- Я не дуже люблю читати.
- А я обожнюю! І для мене це магія! Потрапити в інший світ, стати учасницею подій і пережити все те, що пережили герої! Зрозумій, для мене навчання - це магія!

Ельза побачила, як світяться очі її сестри і міцно її обняла.
- Я не поділяю твоєї любові до книг, але я бачу, що це робить тебе такою щасливою! Я підтримую тебе, сестра!

Анна була неймовірна щаслива! Її рідні підтримали її вибір, і вона могла стати справжньою студенткою! Казка про Ельзу і Анну підійшла до кінця. А хто з сестер більше подобається вам?

Автор - Маргарита Сурженко

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

4 коментарі

Клацніть сюди

  • Молодець.Ваші казки кращі усіх.дуже дякуємо з дітками за ваші фвеселі і добрі казо
    чки.

  • Мої Діти люблять Ваші казки бо вони сучасні як вони кажуть і актуальні. Кажуть це незвичні казки.

    ДЯКУЄМО

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати