Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Бетмена
Казки на ніч

Казка про Бетмена

Бетмен - фантастичний герой, який був створений ще в 1939 році. Увійшов до трійки найбільших супергероїв всіх часів. Його сусідами в цьому рейтингу є Людина-павук і Супермен. На відміну від колег, не володіє ніякими фантастичними здібностями. Перемагає за допомогою інтелекту, науки, сили духу. Рушійною силою Бетмена є травма дитинства - він побачив смерть своїх батьків і пообіцяв зробити своє місто захищеним, справедливим і чесним місцем. Наша казка про Бетмена написана на основі коміксу і фільмів, вона познайомить дітей з ще однією історією про улюбленого героя. Слухайте або читайте:

Аудіоказка про Бетмена:

Казка про Бетмена для дітей

Бетмен завжди відправлявся на допомогу людям, надягаючи свій улюблений костюм. Цей костюм ховав його вигляд від оточуючих, а також надавав сили боротися з ворогами. Якось раз Бетмену зателефонувала його дімробітниця. Вона працювала у нього вже п'ятнадцять років, але раптово захворіла. Та жінка знайшла собі заміну.

- Сьогодні у вас прибере моя дочка. Вона трохи дурнувата, вже вибачте її. Але наводить ідеальну чистоту. А я вилікуюсь і прийду до вас на наступному тижні.

Супергерой був зайнятий своїми справами і повністю довіряв дімробітниці. Тому без сумніву пустив її доньку в свій будинок. Поки Бетмен сидів за комп'ютером і писав звіт по роботі, нова покоївка затіяла прання. Вона була і справді трохи дурнуватою, тому замочила у ванній костюми Бетмена. Потім розвісила їх сушитися на балконі. Коли супергерой побачив це, він мало не зомлів.
- Що ви зробили, міс?
- Попрала Ваші маскарадні костюми, містер Брюс.
- Але навіщо? Навіщо ви взагалі полізли в шафу?
- Я вирішила, що ці костюми потрібно випрати, адже маскараду поки немає, вечірок ніяких немає. На них багато пилу зібралося.

Герой побіг до своїх костюмів і зрозумів, що всі вони поламані. Інноваційні технології, суперзахист, плащ були пошкоджені. Бетмен терміново зателефонував дворецькому Альфреду. Той прибіг на допомогу, хоча у нього був вихідний.
- Не можна мені брати вихідні. Якби я був удома, я б не дав цьому статися.
- Тобі теж потрібно відпочивати.
- Сумніваюся.
- Не звинувачуй себе. Краще давай придумаємо, що робити і як полагодити костюми. Комп'ютерне забезпечення зависло, плащ не працює, літати я не можу.

Раптово Бетмен і Альфред почули сирену. Вони побігли до телевізора, щоб дізнатися, що трапилося в місті. Виявляється, хтось напав на банк.
- Ну чому саме сьогодні? - поставив риторичне запитання Бетмен і побіг в спальню.
- Брюс, ви ж не збираєтеся рятувати Готем сьогодні? Це небезпечно! У вас немає захисту!
- Я вірю, моя сила в мені, а не в костюмі.

Тим часом грабіжники набили мішки грошима і збиралися виходити з банку. Єдиним, кого вони боялися, був Бетмен. Один з них постійно дивився в небо і чекав Бетмобіля. Раптово він побачив якогось божевільного на вулиці. Той був загорнутий в штору і махав нею, нібито плащем.
- Гей, божевільний, йди звідси! - спробував прогнати бродягу грабіжник на варті.
- А що тут відбувається так пізно? - зацікавився перехожий в шторі.
- Не твоя справа! Іди в психушку!
- А що ви робите біля банку?

З банку вибігла вся банда, тобто ще три людини. Вони побачили чоловіка в шторі.
- Хто це?
- Якийсь волоцюга!
- Він нас засік! Доведеться взяти його з собою!
Сирени поліції чулися все голосніше. Грабіжники схопили чоловіка в шторі і заштовхали в машину.
- А куди ми їдемо? - запитав чоловік у шторі.
- Мовчи, якщо хочеш залишитися живим.

Машина швидко мчала по дорозі. Сирени були далеко, але не змовкали. У небі чулися літаки. Банда швидко заїхала в гараж і вимкнула мотор. Всі зачаїлися.
- Здається, ми втікли від погоні.
Раптово чоловік в шторі випростався в фургоні і почав битися з грабіжниками. Їх було чотири, а він один. Але він швидко уклав трьох і взявся за розправу з водієм. Вже через хвилину, всі вони лежали пов'язаними на підлозі фургона.
- Хто ти? - запитав один з них.
Рятувальником виявився Бетмен. Йому дійсно не потрібен був костюм, щоб проявити свою силу і кмітливість. Він втерся до них в довіру за допомогою акторської майстерності, потрапив в серце банди і вже там знешкодив грабіжників.

- Ти знаєш, Альфред, може і добре, що нова покоївка випрала костюми. Сьогодні б костюм мені тільки завадив би. - сказав Бетмен, повернувшись на Бетмобілі додому.
- Ви всюди зумієте відшукати позитивні моменти. - відповів дворецький.
- Ну що ж, час спати!

Казка про Бетмена закінчилася. Читати казку про Людину-Павука ви можете тут. Бажаємо вам на добраніч!
Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати