Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про Халка
Казки на ніч

Казка про Халка

Халк завжди знав, що він надзвичайно сильний і відрізняється від інших хлопців. Але одного разу власна могутність здивувала навіть його. Халк сидів в кафе і побачив у вікно милу дівчину, яка під парасолькою прямувала до метро. Але до неї підбігли злочинці, схопили її сумочку. Дівчина впала в калюжу, а парасолька полетіла. Казка про Халка розповість про те, як сила юнака допомогла врятувати дівчину.

Казка про Халка для дітей


Халк відразу ж кинув свою їжу і вибіг на вулицю. Він швидко допоміг дівчині піднятися і побіг за злочинцями. Наздогнавши їх в провулку, він крикнув:
- Швидко віддай сумочку!
- Ні! - крикнув один із злодіїв. Йому було зовсім мало років, але він був дуже зухвалим і не збирався повертати вкрадене.

Замість цього кинув сумочку своєму напарникові, який вже встиг перелізти через паркан. Від такого нахабства Халк дуже розлютився і вперше в житті перетворився на справжнього зеленого монстра на очах у злочинців. Ті перелякались і завмерли на місці. Один з них навіть впісявся від страху. Халк сам був шокований від того, наскільки сильним він став. Він вдарив злодія, і той відлетів дуже високо, а потім впав на асфальт, у нього захрустіли кісточки, злодій застогнав від болю. Халк попрямував до огорожі і вдарив паркан, той відлетів убік. Другий злочинець мало не плакав від страху, він кинув сумочку в Халка і почав тікати.
- Це ж просто казка про Халка, - сказала здивована дівчина, яка встигла прибігти в провулок. Халк простягнув їй її сумочку. - Дякую! Мене звуть Люсі.
- Приємно познайомитися.
Раптово вони почули як стогне перший злочинець, який лежав на асфальті в мокрих штанях і з поламаними ногами. Халк і Люсі підбігли до нього. Він був зовсім юний і викликав жалість своїм переляканим виглядом. Дівчина швидко викликала швидку.

- Благаю вас, не розповідайте про мене поліції. Мені дуже не хочеться в тюрму. Мені просто потрібні були гроші.
- Чому ж ти не пішов працювати?
- Я з бідної сім'ї і нічого не вмію.
- Я теж з бідної сім'ї, але це не завадило мені вчитися і знайти роботу! - сказала дівчина.
Коли приїхали лікарі, Люсі і Халк поїхали в госпіталь разом з ними. Їм було дуже шкода юнака, а зелений монстр взагалі відчував свою провину за те, що трапилося. Його казка про Халка перетворилася в силу, яка не тільки рятувала, а й робила боляче іншим. Від цього йому було боляче, соромно і сумно всередині самому.
- Халк, ти не повинен себе звинувачувати через те, що трапилося, - сказала йому Люсі, поки вони сиділи в лікарні. - Адже ти рятував мене.
- Але я вдарив його так сильно. Тепер у нього зламані кістки через мене.
- Він сам зробив свій вибір. Він вкрав мою сумочку. А ти мене захищав. - Люсі взяла його за руку. Халку стало трохи краще.
- Я б не хотів бути таким сильним.
- Якщо у тебе є ця сила, значить вона комусь потрібна. Якби її не було, ти б мене не врятував.

Так Халку стало трохи спокійніше за себе, і він уже не боявся своєї могутності.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати