Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про літак
Казки на ніч Казки на ніч для хлопчика Короткі казки на ніч

Казка про літак

Літак Патрік був неймовірним трудівником. Він перевозив людей на найдовші відстані. Інші літачки проводили в небі дві-три години, деякі п'ять, але Патрік з'єднував два різних материка і проводив в повітрі десять годин. Казка про літак розповість про те, що всім іноді потрібно відпочивати.

Казка про літак для дітей

Патрік був фанатом своєї роботи. Він дуже любив виконувати важливу місію - транспортувати людей. Літачок з самого дитинства знав, що люди створили його для праці. Він повинен долати кілометри, щоб віддячити своїм творцям, і переносити їх для відпочинку або роботи в інші країни.
- Патрік, ну коли ж ти відпочинеш? - питала у літака його подруга Елен. Вона літала всього лише дві години на добу, а в інший час стояла на землі.
- Не маю часу відпочивати, дорога! Я дуже люблю піднімати людей в висоту, відчувати, як двигун всередині працює, земне тяжіння не власне наді мною. Я так люблю зустрічати захід сонця і світанки в небі. Не хочу відпочивати.
- Але ж усім потрібен час для себе.
- Якщо я буду відпочивати, люди не зможуть побачити своїх родичів, ділових партнерів. Я - найбільший літак у нашому аеропорту, тому я повинен перевозити людей щодня.

Незабаром літаки припинили вмовляти Патрика хоча б трохи відпочити. Минали роки. Наш герой з року в рік виконував свою роботу, люди аплодували йому, він був щасливий. Але все частіше він починав відчувати втому. Піднімати людей в небо ставало важко. Вперше Патрік почав замислюватися про те, чому так багато людей сідають в нього, щоб полетіти на відпочинок. Десять годин вони летять в літаку для того, щоб просто розслаблятися, засмагати, плавати. Невже відпочинок дійсно так потрібен?

- Патрік, вид у тебе втомлений. - сказала Елен одного дня, коли вони в черговий раз зустрілися.
- Все в порядку, Елен. Якщо не я, то хто перевезе цих людей?

Втомлений Патрік відчував, як все більше людей займали свої місця в ньому і пристібали ремені. Пілоти включили двигуни, почали направляти Патріка на злітну смугу. Літачок вперше відчув невпевненість і страх. А раптом він не зможе злетіти, раптом сил не вистачить, щоб долетіти до кінця шляху? Як же страшно йому раптом стало, і казка про перший літак аеропорта могла б перетворитися в жах, якщо б у нього не вийшло піднятися в небо. З останніх сил він все ж злетів і виконав своє завдання в черговий раз. Раптово під час польоту Патрік зрозумів, що його пасажирів не варто ненавидіти, у них краще повчитись. Вони постійно летіли далеко, щоб забути про роботу та розслабитись. Вони розуміли - кожному потрібна відпустка, не можна постійно працювати. Відпочинок потрібен для того, щоб ще краще потім виконувати свою роботу. Наповнюватися силами і швидше досягати цілей.

Патрік цілий місяць стояв в аеропорту сонячної країни, дихав повітрям, засмагав. Люди прибирали і чистили його. Літачку стало набагато краще і спокійніше, він знову почав літати, але в цей раз ставився до себе більш бережливо і йшов у відпустку кожен місяць. Казка про літак для дітей підійшла до кінця. А ви вже літали на літаку? У яку країну?

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

2 коментарі

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати