Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про тачки
Казки на ніч Казки на ніч для хлопчика Казки на ніч про машинки

Казка про тачки

В країні Автомобілії була школа тачок. У ній навчалися різні машинки. Їх учитель містер Джонс був впевнений, що найкращі тачки кожен день уважно слухають, роблять домашні завдання, відповідають у дошки. А ось погані тачки крутяться на місці, дивляться у вікно, грають на перервах, ганяють по коридору. Містер Джонс любив посваритися на тачки їх батькам і написати зауваження в щоденник. Так йому ставало легше. Казка про тачки розповість про те, як учитель зрозумів свої помилки.

Казка про тачки читати онлайн

Якось раз Містер Джонс зі своїм класом відправилися в ліс з ночівлею. Вони взяли з собою намет, їжу, крем від комарів, м'яч, ігри. Дихати повітрям, милуватися природою, дивитися на мурах і комах! План прогулянки був чарівним. Тачки дуже любили бувати на природі, адже їм доводилося надто часто кататися по брудному асфальту.
Спочатку все було добре. Тачки слухали вчителя, крутили колеса спокійно, розглядали ліс. Вони знайшли чудову галявину і вирішили влаштуватися там. Розклали намети, почали грати в ігри. Містер Джонс провів лекцію з біології, розповів про види рослин і тварин, що мешкають в лісі. Тоді він побачив, як тачка Боб не слухає його історію, а крутитися з боку в бік. Учитель більше всіх терпіти не міг Боба, адже він постійно заважав проводити уроки і ганяв в коридорі швидше за всіх.

- Боб, що я зараз сказав? - запитав містер Джонс.
- Вибачте, я не розчув. Я задивився на метелика. - сказав Боб, і всі діти засміялися.
- Боб, коли я розповідав казку про тачки, ти милувався на сніг, коли розповідав історію виникнення дизельного мотора, ти дивився на небо, а тепер на метелика. Коли ж ти будеш слухати мене? Я розповідав про те, що в цьому лісі немає небезпечних тварин. Наприклад, ведмедів.
- Дивно. Коли ми йшли сюди, я уважно дивився навколо і побачив сліди ведмедя.
- Це неможливо. Я прочитав десятки книг про цей листяний ліс, тут не може бути ведмедів. Ти повинен уважно слухати мене, а не розглядати і вигадувати.
- Але я бачив ... - засмутився Боб. І йому стало неспокійно. Якщо вчитель не вірить в ведмедя, а ведмідь все-таки прийде до них вночі?
Через кілька годин сонце почало спускатися до обрію, а Боб прогулювався по галявині і уважно слухав ліс. Раптом він побачив ведмедя, який крокував на галявину.

Казка про тачки для дітей

Боб голосно закричав тачка:
- Рятуйтеся! Швидко заїжджайте на ту гору, ведмедю буде важко туди дістатися! А я помчав за допомогою! - Боб зреагував на те, що відбувається блискавично. Він побіг до міста кликати рятувальників. У нього було багато енергії, саме тому в школі він часто бігав в коридорах. Боб швидко примчав до міста і покликав рятувальників в ліс.
Коли бригада була на галявині, все тачки забралися на пагорбі і тремтіли від страху. А ведмідь майже наблизився до них. Ще хвилина і звір пошкодив би одній з тачок. Але рятувальники накинули на нього сітку і врятували дітей.
- Боб, я повинен визнати. Не завжди знання - найвища цінність. Уважність, вміння мислити, швидкість реакції - ось що було так цінно сьогодні і врятувало нас. Прости мене. - сказав містер Джонс Бобу на очах у всіх дітей і рятувальників. Бобу було дуже приємно, що його вперше оцінили так високо і не лаяли.
З тих пір в школі всі діти вважали тачку Боба героєм.
Наша казка про тачки підійшла до кінця. А ви любите бігати в коридорі в школі? Вам сняться сни про школу та вчителів? Ми створили для вас коробочку з побажаннями на ніч, щоб сни були дійсно солодкими та казковими.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати