Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про оригінальний подарунок: топ-3 ідеї до новорічних свят
Казки на ніч

Казка про оригінальний подарунок: топ-3 ідеї до новорічних свят

Оригінальний подарунок дитині хочуть знайти не лише батьки, але бабусі, дідусі, хрещені та просто друзі. Що дарувати малюку, у якого іграшок більше, ніж було у нас в дитинстві? Що обрати такого, щоб потішити малечу та принести користь? Щось таке, що буде не лежати у шухляді, а знадобиться дитині хоча б протягом місяця? Ми подумали над тим, яким має бути оригінальний подарунок та обмежили бюджет до 300 гривень.

Оригінальний подарунок для дитини


1. Коробочка з казками. Казок вистачає на 30 днів, значить рівно місяць дитина буде пам'ятати про вашу турботу та читати кумедні добрі побажання перед сном. В чому суть? Батьки все менше читають казки дітям на ніч, і їх можна зрозуміти. Багато роботи, менші дітки, побут, у якому навіть для себе знайти часу мало. При цьому психологи продовжують радити читати казки дітям щодня, адже при цьому ви приділяєте час малечі та програмуєте її проживати позитивні сценарії у житті. Коробочка з казками - це 30 коротких казок-побажань для дітей. Перед сном ви разом з крихіткою витягаєте одне побажання, читаєте, уявляєте прочитане та малеча швидко засинає, щоб побачити казку уві сні. Коробочка - оригінальний подарунок для дітей ваших друзів чи родичів, адже принесе користь, розвине фантазію та буде нагадувати про вашу турботу цілий місяць, адже стоятиме на тумбочці біля ліжка. Підходить для дітей віком від 3 до 12 років. Ціна - 250 гривень.

2. Кінетичний пісок. Діти на канікулах проводять дуже багато часу біля ноутбука або телевізора. Кінетичний пісок дозволить їм включити творця та займатися будівництвом взимку. Пісок різнокольоровий та на відміну від звичайного не розсипається. Можна будувати замки або звірят. Підходить для дошкільнят. Ціна - 220 гривень.

3. Набори для скрапбукінга. Діти люблять не лише отримувати подарунки, але й дарувати. Але перед цим подарунки потрібно змайструвати. Набори для скрапбукінгу містять все необхідне для творчості, малюк може власноруч створити листівку для бабусі або дідуся, друзів або батьків. Біля години дитина буде поглинута в процес творчості, після цього зможе покласти свій оригінальний подарунок під ялинку та відчути радість робити щасливими інших. Підходить для дітей шкільного віку. Вартість - від 80 гривень.

Бажаєте просто зараз замовити оригінальний подарунок для дитини в Києві або іншому місті України? Заходьте до нашого магазину чарівних коробочок та робіть сни ваших дітей дійсно казковими.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

2 коментарі

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати