Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про гімнастику
Казки на ніч Казки на ніч для дівчини Короткі казки на ніч Цікаві казки на ніч

Казка про гімнастику

Дівчинка Даша дуже хотіла займатися гімнастикою. Але її батьки багато працювали і не могли водити її на гуртки. Вони забирали її останню з садка, в цей час були закриті вже всі спортивні секції. Але Даша мріяла про те, що настане і для неї казка про гімнастику. Вона дуже чекала школи, щоб після закінчення уроків ходити на тренування самостійно.

Казка про гімнастику художню

У першому класі Даша дуже просила маму дозволити їй іти після уроків самій на тренування. Але мама була непохитною:

- Це небезпечно для тебе. Ти ще маленька, я буду сама забирати тебе після школи.
- Але ж тоді ми знову не будемо встигати на тренування!
- Почекаєш ще рік, поки ти ще занадто мала.

Даша дуже засмутилася, адже її казка про гімнастику знову залишилася лише мрією. Але дівчинка вирішила, що повинна щось робити. Вона почала шукати в Youtube ролики, за якими займатися можна було самостійно вдома. А ще Даша постійно тягнула шпагат в школі. На перерві, на фізкультурі, на групі продовженого дня. Якось раз тато побачив старання Даші і замість захоплення дуже посварив її.

- Не можна займатися цією самодіяльністю! Ти можеш нашкодити собі!
- Але я вже півроку займаюся сама! І все добре!
- А якщо ти станеш на місток, а піднятися не зможеш? А якщо потягнеш м'язи на шпагаті? А якщо ногу зламаєш або шию під час кувирків? Твоя кімната тісна, ти не можеш тут займатися. Я забороняю!
- Але я так хочу на гімнастику.
- Почекай ще рік! Виростиш, зможеш ходити туди сама, в залі і будеш займатися під наглядом тренера!

Час минав швидко і Даша пішла вже в третій клас. Нарешті вона була досить дорослою, щоб здійснити свою мрію про гімнастику. Даша пішла в спортивну секцію, побачила тренера і з посмішкою на обличчі заявила:

- Я хочу займатися з вами!
- Тобі вже пізно.
- Чому ж? З якого віку можна займатися гімнастикою?
- З п'яти років. В крайньому випадку з сьоми. А скільки тобі?
- Мені вісім.
- Це занадто багато, на жаль.
- Але будь ласка! Дайте мені шанс! Я дуже сильно хочу!

Тренер не хотіла брати таку дорослу дівчинку в групу, адже інші восьмирічні учениці вже вміли робити складні трюки, давно сідали на шпагат, могли жонглювати кеглі. Але все-таки вона дозволила позайматися дівчинці, подумавши, що через пару занять та сама відмовиться. Адже буде виглядати гірше за інших на занятті.

Але Даша почала наполегливо працювати. Вона приходила раніше всіх, а після занять залишалася займатися ще. Її казка про гімнастику нарешті ожила, дівчинка могла робити те, про що так давно мріяла. Спочатку вона дійсно була гірше всіх, їй було прикро за те, що стільки років вона сиділа вдома замість того, щоб тренувати тіло. Але її старання були такі наполегливі, що вже через півроку вона наздогнала деяких гімнасток. А ще через рік стала однією з кращих в групі. Тренер не могла натішитися успіхам Даші. Вона ще ніколи не бачила таких цілеспрямованих дівчат.
- Спорт загартовує характер, але ти, Даша, сама своїм характером зуміла заскочити на наш корабель на ім'я «спорт». - сказала тренер Даші на змаганнях, де дівчинка отримала срібну медаль.
- Тільки вперед! У наступному році нашою буде золота медаль! - відповіла дівчинка.

Казка про гімнастику підійшла до кінця. А ви який ви любите спорт? Займаєтеся ним?

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати