Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про мопсів
Казки на ніч

Казка про мопсів

Сім'я мопсів жила у великому особняку і дуже любила своїх господарів. Їм пощастило, адже в їх розтпорядженні було два поверхи з десятьма кімнатами, а також великий сад. Багато інші собак жили або в тісних квартирах, або в маленьких будках на вулиці, або взагалі на вулиці. Мудрий Папа-мопс і Мама-мопс дуже любили своїх господарів і були їм вдячні. Але коли у них народилися дітки, батькам доводилося постійно соромитися їх витівок. Три маленьких мопсика постійно дивакували: гризли дороге взуття господарів, розсипали землю в горщиках з квітами, пісяли на диван і какали на килими. Казка про мопсів розповість про те, як два братика і сестричка влаштували вечірку вдома.

Казка про мопсів: читати онлайн для дітей

- Вам уже шість місяців! Ви великі собаки, а не цуценята! Коли ви себе почнете вести пристойно? -Запитала мама у своїх дітей, які прибігли з саду і брудними ногами натоптали на світлому дивані.
- Але мама, я не винен! Це Барбара забрала мою кісточку, я повинен був за нею побігти, а вона заскочила на диван, ось і я застрибнув!

- Я забрала кісточку Шелдона, тому що він закотив мій м'ячик на вулиці!
- Це не я закотив твій м'ячик, це Стівен його закотив!
- Я нічого не чіпав, я взагалі спав!
- Досить! - розсердилася мама! - Я багато разів вам говорила, ви живете в гарному будинку, у добрих господарів! Ви повинні вести себе культурно, дотримуватись етикету! Інакше вас роздадуть в інші родини! Ви більше ніколи один одного не побачите!
- Ось і чудно було б більше ніколи не бачити їх! - заволала Барбара!
- Так! Нехай би віддали нас в інші родини, не хочу більше бачити свою сестру, нехай би любили господарі мене одного! - заволав Шелдон. А Стівен в цей час взагалі заснув.

На наступний день Папа-мопс і Мама-мопс поїхали з господарями в ветеринарну клініку. Цуценята залишилися вдома самі. Спочатку вони вели себе тихо і були в різних кутах, але потім Шелдону прийшла в голову цікава ідея.
- А що якщо нам влаштувати вечірку мопсів? Ми покличемо сюди всіх собак з вулиці і сусідніх вихованців!
- Навіщо? Мама ж просила вести себе культурно!
- Саме так! Якщо ми влаштуємо вечірку, нас назавжди розлучать! Віддадуть іншим господарям! Ми ж мріяли більше ніколи не бачити один одного. Уявляєш, як вони розлютяться на нас, якщо тут буде брудно і багато собак? Уявляєш, більше ніхто не чіпатиме твої м'ячі і не буде тебе кусати?
- А що хороша ідея! Назавжди позбутися тебе! - погодилася все ще ображена Барбара.

Вечірка мопсів

Вже через півгодини у великій вітальні зібралося п'ятдесят собак! Бездомні і блохасті, породисті і елітні, великі і маленькі. Всі змішалися в вітальні, топтали там брудними лапами, пісяли, какали і смітили.
- А що відбувається? - здивувався сонний Стівен.
- Ми влаштували вечірку! - відповіла Барбара.
- Невже ви не боїтеся, що після такого нас викинуть на вулицю, і ми більше ніколи не побачимо батьків і одне одного?
- От і добре, що ми ніколи не побачимо один одного!
- Не може бути, адже я так люблю вас, мої братик і сестра! Так люблю наш будинок, наших батьків і наших господарів-людей!
Барбала і Шелдон подивилися один на одного. Хоч вони постійно сварилися, вони теж дуже любили один одного і свій будинок, батьків, господарів. Мопси втупилися на вітальню, де вже було дуже брудно.

- Увага! Вечірка закінчилася! - закричав Шелдон. Але Барбара перебила його.
- Тобто вона триває! І тепер у нас конкурс! Хто краще за всіх прибере в будинку!
Всі собаки почали чистити вітальню. Хтось витирав пил, хтось мив підлогу, хтось підмітав. Через п'ять хвилин будинок був дуже чистим. Мопси швидко випровадили собак за двері, і в цю хвилину на порозі з'явилися господарі. Вони побачили, як три цуценя сидять на дивані спокійно і смирно.
- Ми купили вам смачненького! - потрясли господарі пакетом і пішли на кухню.
- Як все чисто навколо, - здивувалася Мама-мопс.
- Звичайно, ми ж тепер дорослі мопси, а не якісь там цуценя! Нам уже шість місяців!

Автор - Маргарита Сурженко

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

Коментувати

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати