Казки для дітей » Казки на ніч » Казка про роботів: частина друга пригод скажених шкарпеток
Казки на ніч

Казка про роботів: частина друга пригод скажених шкарпеток

Зазвичай мама Стенлі прала білі і чорні речі окремо. Але в той день вона вирішила випрати всі речі разом і відправила в пральну машину білу шкарпетку Гаррі і чорного шкарпетка Ендрю, а також їх сестер-близнючок. Шкарпетки були дуже незадоволені таким станом речей, адже терпіти не могли один одного. Вони сподівалися хоча б в країні Шкарпеток розслабитися і не нервувати. Гаррі і Ендрю навіть не підозрювали, що їх чекає казка про роботів в паралельної Всесвіті, де доведеться проходити випробування і подружитися.

- Сподіваюся, це виняток із правил! І в подальшому нас будуть прати окремо! - вигукнув Ендрю, коли двері пральної машини були закриті.
- Ти навіть не уявляєш собі, як я на це сподіваюся. - відповів Гаррі.

Казка про роботів для дітей

Всі шкарпетки знають про те, що в пральній машині існує чорна діра - воронка. Там зникають шкарпетки. Іноді назавжди, іноді вони повертаються під час наступного прання, іноді через кілька років. Чорна діра може перенести шкарпетки в абсолютно несподівані місця - в минуле, майбутнє, в паралельну Всесвіт або на іншу планету. Багато хто вважав, що чорної діри не існує і всі розповіді про неї - обман, перебільшення або сон. Інші шкарпетки вірили в її існування і кожен раз молили про те, щоб долетіти до местоназначенія цілими і неушкодженими. Ходили чутки, що у чорну діру потрапляли лише ті шкарпетки, який потрібно пройти важливе випробування та очистити карму.
Гаррі і Ендрю були дуже зайняті суперечками між собою, тому навіть не помітили, як прокинулися в незвичайному місці. Замість звичної країни Носков, де їх оточували поля і луки, милі будиночки, зустрічав мудрий сен-сей, тепер вони стояли посеред мегаполіса.

- Невже наша країна так змінилася з тих пір, як ми були тут востаннє? - здивувався Ендрю.
- Не може бути! Може ми вийшли не на тій зупинці? - відповів Гаррі.

Раптово до Ендрю підійшов робот, дуже схожий на того, яких показують у фантастичних фільмах. Він був як людина, але з заліза. Оглянувшись Гаррі помітив, що навколо ходить дуже багато подібних роботів.

- Так ми ж в країні роботів, - вигукнув Гаррі. - Я читав про те, що подібні країни можуть існувати в майбутньому, через 10-15 років планета буде схожа на казку про роботів.
- Ура! Ми потрапили в чорну діру! І тепер ми в майбутньому!
- Покажіть ваші документи, - раптом дуже строго сказав робот.
- Але ми шкарпетки! У нас немає документів! - відповів Гаррі.
- Залізяка, ти повинен нас зрозуміти! - сказав Ендрю і хотів поплескати робота по плечу. Але раптово робот схопив скаженого шкарпетка і закинув в клітку, яку дістав с свого металевого тулуба. Слідом за ним в клітку потрапив Гаррі.
- Ви заарештовані за грубі висловлювання по відношенню до уряду, а також за спробу нанести травму представнику влади. За це вас засуджено до довічного ув'язнення в тюрмі. Вирок не може бути оскаржено.

Ендрю голосно засміявся, а Гаррі дуже злякався та закричав:

- Замовкни! Як ти можеш сміятися? Через тебе ми потрапимо в тюрму! Навіщо ти грубіянив йому?
- Хто ж знав, що роботи такі ранимі істоти! Залізяка - це ж адже я любя!

Шкарпетки привезли у в'язницю і посадили за ґрати. По дорозі Гаррі помітив календар на стіні і зрозумів, що вони знаходяться не в майбутньому, а в теперішньому часі. Швидше за все вони потрапили в паралельний Всесвіт, де прогрес стався значно швидше. Шкарпетки також не помітили людей навколо, що ще більше налякало Гаррі. Адже якщо навколо немає людей, то і шкарпетки для роботів будуть незвичними істотами, яким немає сенсу залишатися в цьому світі.
- Ну то, розумний білий шкарпеточок. Тепер твоя черга вигадати, як втекти з цієї в'язниці. Ти ж у нас кращий учень в класі. Мозок.
- Так, але в підручниках не пишуть про те, як втекти з в'язниці! Швидше там пишуть про те, як туди не потрапити! Знаєш, якби наш господар надягав лише тебе, він би вже теж міг потрапити до в'язниці. Ти скажено неконтрольований!
- Ну це зрозуміло. Краще подумай, як звідси втекти! Ти повинен щось вигадати.

Гаррі уважно озирнувся навколо і побачив цифровий замок. Він відкривав камеру за допомогою картки. Гаррі добре вивчав інформатику і розбирався в техніці.

- Відверни увагу охоронця, а я спробую зламали замок.

Ендрю почав голосно співати пісню, що привернуло увагу робота-охоронця. Коли той підійшов до камери, скажений шкарпеток почав розмовляти про життя, про мистецтво і роботів. Охоронець відповідав мало і після кожного питання хотів йти. Ендрю намагався з усіх сил, щоб утримати увагу робота. В цей час Гаррі все-таки вдалося зламати замок. Коли охоронець повернувся на своє місце, два шкарпеточка непомітно прослизнули в двері камери, а потім вибігли на вулицю. Незабаром вони прибігли в те місце, в якому з'явилися вперше і побачили там фонтан.

- Так як пральної машини тут немає, думаю, варто стрибнути в фонтан. Можливо, так наша казка про роботів закінчиться позитивно. - сказав Гаррі.


Шкарпетки стрибнули у фонтан і дійсно виявилися в пральній машині. Коли машинка зупинилася, Гаррі і Ендрю вийшли в улюбленій країні Шкарпеток. Вони не знали, чи варто розповідати про казку і роботів, адже історія виглядає дуже безглуздо. У наступній казці ви дізнаєтеся продовження історії. Скажений шкарпеточок Ендрю і білий шкарпетка Гаррі зустрінуться з сен-Сеєм.

✨️Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоб отримувати інформацію про нові казки на сайті✨️

Ми створили більше 300 безкоштовних казок на сайті Dobranich. Прагнемо перетворити звичайне вкладання спати у родинний ритуал, сповнений турботи та тепла. Бажаєте підтримати наш проект? Будемо вдячні, з новою силою продовжимо писати для вас далі!

ПІДТРИМАТИ

Про авторку

Маргарита Сурженко

Я засновниця сайту Добраніч та автор більшості казок, що зібрані тут. Казки короткі та сучасні, містять важливу мораль та поширюють цінності добра, свободи, взаємопідтримки, любові до себе. В казках торкаюсь тем екології, досягнення успіху, розвитку емпатії, комунікабельності, адаптивності, цілеспрямованості, критичного мислення. Якщо вам цікаво більше дізнатись про мене, ось моя коротка біографія.

1 Comment

Клацніть сюди

Підтримати проект

Ми вже 8 років пишемо та публікуємо казки на ніч на сайті Dobranich. Ми хочемо зробити світ навколо добрішим та свідомішим. Цю місію складно виконувати наодинці. Нам необхідна ваша допомога! Будемо вдячні за будь-яку підтримку, навіть 50 гривень в місяць є важливою для нас сумою!

Підтримати